Rozdzielczość w Mark of Chaos

Witam mam XP SP2, sterowniki omegi(2.8), najnowszy directx, !oryginalną grę!(żeby nie było niejasności:]) Zainstalowałem sobie elegancko grę, uaktualniłem(w menu gry pisze że do wersji 1.2) jednak zauważyłem że gra włączyła się z dużą rozdzielczością a w czasie rogrywki wyciągam 12-15 FPS i czasem się zacina. Oczywiście zdaję sobie sprawę że mam słaby sprzęt do tej gry ale chciałem spróbować zmienić coś w opcjach graficznych żeby uzyskać trochę na wydajności, wchodzę w zakładkę a tam nic! białe okno! nie ma ustawień rozgrywki, dalej w zakładce jest Tab1, Tab2. Nie wiem co jest grane. Próbowałem reinstalować dalej to samo. Ma ktoś podobny problem? nigdzie nie mogłem znaleźć na necie podobnej sytuacji. Proszę o odpowiedź

(AMD Athlon 2600+ 2Ghz, GoodRam DDR 512Mb, Radeon 9550 256/128 @350Mhz/220Mhz,Samsung 80GB)

Za stroną : http://www.gry-online.pl/s016.asp?ID=6091

Rozsądne wymagania sprzętowe:

Pentium 4 3.2 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 256MB (GeForce 7800 lub lepsza), 3 GB HDD, Windows 2000/XP.

Trudno, zbyt słaby sprzęt, możesz spróbować obniżyć jakość grafiki do minimum i zgrzytać zębami, albo zmienić sprzęt :slight_smile:

wpisz jeszcze w google : Mark of Chaos patch

Jest bardzo dużo łatek do tej gry, zainstaluj najnowszą od polskiego dystrybutora gry i zobacz czy się coś poprawi.