Rozdzielczosc

(Bexs) #1

nie wiem czemu tak jest, na moim starym kompie monitor chyba 14' :smiley: nie da rady zmienic rozdzielczosci :frowning: mam wybrana najmniejsza a gdy probuje wziac wieksza nic sie nie dzieje, wyskakuja jakies migajace paski i nic :frowning: raz nawet zapisalem to i uruchomilem ponownie to juz wogule nie dzialalo :stuck_out_tongue: musialem w awaryjnym przywracac :frowning: wie ktos moze o co chodzi?

(JNJN) #2

Jaki system,sprzęt i karta.

Karta grafiki dobra i monitor.

Odinstaluj ster i uruchom kompa na sterze systemowym VGA.

Wgraj ster ponownie i zobacz

(fiesta) #3

O to chodzi że monitor jest rupieć i nie wytrzymuje wyższej rozdzielczości, możliwe że przy tej rozdziałce musisz zmniejszyć odświeżanie i możliwe że wtedy zaskoczy.

(Bexs) #4

fakt rupiec to on jest :slight_smile: a odswiezanie zmniejszylem i nic :frowning: a karta do tego cos ma?

(Lord Yabol) #5

no jakby nie patrzeć ma.

sam miałem podobny problem ale w tym przypadku potrzebujemy dokładniejszego opisu.

(fiesta) #6

Podaj model monitora, rozdzielczość częstotliwość odświeżania itp.

(Bexs) #7

hmmm tego to wam dzis nie powiem bo nie mam dostepu do tego kompa teraz :frowning: ale z tego co pamietam

rozdzielczosc 640:480

monitor VGA tylko co dalej to nie wiem :frowning: z opisu monitora widzialem, ze najwieksza rozdzielczosc moze miec 1024:768

a co do odswiezania to jest ustawione na optymalne i nic wiecej nie mozna zmienic :frowning: