Rozdzielczości obsługiwane przez GeForce 6600

(Meason) #1

Witam

Od jakiegoś czasu mam zamiar kupić lcd 19". Ciągle ciągnie mnie do panoramy, choć wiem że czasem lubie pograć, ale znalazłem stronke gdzię są opisane róźne hacki aby odpalać giery na panoramach.

Nic jednak z tego nie wyjdzie jeśli okaże się że moja karta GeForce 6600 nie obsłuży widescreena.

Więc: Czy GeForce 6600 obsługuje rozdziałke 1440 x 900

(system) #2

witaj!!

3 dni temu kupiłem monitor 19" panoramiczny Asusa.

Też miałem wątpliwości, czy moją starsza karta (Radeon 9250) obsłuży tą rozdzielczość.

Facet w sklepie powiedział, że to nie ma znaczenia i będzie działał na każdej karcie (oprócz zintegrowanych) i że na 100 % będzie działał.

Moje obawy się nię nie potwierdziły i monitro działa jak należy.

Nawet, jak nie masz takiej rozdzielczości we Właściwościach, to po podłączeniu monitora pojawi się. Tak było w moim przypadku.

Podaj jeszcze, jaką rozdzielczość maksymalnie obsługuje Twoja karta. :slight_smile:

(Meason) #3

Maksymalna to 2048x1536, więc chyba powinno być OK

(system) #4

też taką mam. więc bez obaw możesz kupić monitorek. (:

(Angel1122) #5

Ja się przyłącze do topicu i spytam o rozdzielke LCD, jako że od poczatku na CRT siędze to nie wiem.

Na natywnej rozdzielczości monitora trzeba grać w gry ? Bo np. na 1280x1024 może się jakaś gra ciąć, a nie będę chciał grać na niskich detalach to wtedy lipa bo nie można zmiejszyć rozdzielczości tak?

btw. Zamierzam kupić Benq FP73G, kasy na monitory za 1tys. + nie mam więc inne droższe odpadają.