Rozdzielenie NEO na 2 kompy - PC i NOTEBOOK

(Remidas83) #1

Używam neo 1mb na modemie na usb Thompson SpeedTouch 330 podłączonym do komputera PC. Zakupiłem laptopa (ACER Extensa 5220 z wi-fi 802.11b/g), na którym też chce mieć ten sam internet z tym że drogą bezprzewodową. Proszę o podanie jakich urządzeń lub urządzenia będę potrzebował (max. 200zł) i instrukcję jak zrobić, żeby to wszystko bez problemowo działało.

(model12) #2

Witam.Poczytaj,obejrzyj i zastosuj

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15 ... Windows+XP

(KaisuM) #3

router TP-Link router ADSL Wi-Fi 54Mb/s TD-W8910G 128,00 zł

antena TP-Link wewnętrzna antena dookólna 5dBi TL-ANT2405C 25,00 z

ceny z apollo

@down

1 komputer przez kabel do tego urządzenia - w celu ustawienia urządzenia. Następnie wi-fi.

(Remidas83) #4

A jak to wszystko podłączyć? kabel telefoniczny do tego routera i po sprawie?

(Mirekgw) #5

Prosta sprawa Livebox tp - i będziesz miał internet na wszystkich komputerach idź do operatora i weź Livebox tp

usługa kosztuje 2.40 zł przez 12- ście miesięcy a później 10 zł przez następne 12 - ście miesięcy

(Mirekgw) #6

kolego on już ma Neostradę to te 2.40 zł nie zrobi żadnej różnicy w rachunku

(Remidas83) #7

Tak się składa że ostatnio dzwoniła do mnie babka z TP proponując zmianę na Liveboxa - jako że moim zdaniem gorszego szajsu nie ma podziękowałem i zostałem przy modemiku na USB

(Mirekgw) #8

Maestro00 trochę o tej radiówce to nie tak jak piszesz dodaj jeszcze telefon komórkowy chyba że nie masz i wychodzi na to samo , sama radiówka u kuzyna kosztuje 60 zł miesięcznie

(Albertuning) #9

Ale skąd tu się wzięła aktywacja w takiej cenie :?: :shock: