Rozgałęźnik lub przedłużacz do kabla


(Strikerone) #1

Witam , mój problem polega na tym , mam kabel od neta idący z telefonu do mojego kompa , kabel jest zaklejony , więc nie ma mowy o odklejaniu , i mam zamiar kupić konsole i podlaczyc ja do neta , i teraz , czy jest mozliwe podlaczenie jakiegos rozgałęźnika tak że jeden kabel będzie szedł do modemu , a drugi wlasnie do konsoli (dalem zdjecie bo trudno zrozumieć tak ...)

469641649580e517m.jpg

oczywiście ten kabel co idzie do konsoli , bede tylko podlaczac , jak bede gral w necie w xboxie, jeszcze jedno , jak rozdziele ten kabel na dwa , to czy bedzie jakas gorsza predkosc , wieksze lagi czy cos w tym stylu ?


(Revolver0) #2

Będziesz potrzebował routera z adsl (modemem). Coś takiego http://allegro.pl/item438674505_router_dsl_tp_link_pod_kablowke_aster_upc_tl_r402m.html http://allegro.pl/item443514838_edimax_ar_7084ga_modem_router_ap_wifi_gw_fv.html

Lub jak masz kartę sieciową w kompie a modem łączysz przez usb to możesz ją wykorzystać i za pomocą jej udostępnić internet. Z tym że jak będziesz chciał pograć online to komp będzie musiał być włączony.

Co do linków były to pierwsze lepsze które allegro pokazało więc musisz do czytać i sam wybrać który model ci najbardziej odpowiada.


(Strikerone) #3

modem z neozdrady łącze przez usb , ale neostrady nie mam ;p a jak moge to wykorzystać :> tez musze router kupic ?


(Tompyk) #4

Po zakupie routera ADSL nie będziesz potrzebował już urządzenia od neostrady - i wszystko będziesz łączył po przewodach sieciowych.