Rozłącza mi internet

Mam internet z MultiMedia 1.3 Mb i co chwila mi rozłącza…co mam zrobić żeby to naprawić…??

Najpier spróbuj wykonać naprawianie połączenia sieciowego, w zasobniku systemowych najedź na ikonke połączenia sieciowego i wybierz z listy opcję “napraw”. Jesli system ni ebędzie w stanie naprawić samodzielnie połaczenia to spróbuj czyszczenia programem CCleaner. Możliwe też, że problem lezy po stronie providera.

Opisz dokładniej problem, to umożliwi nam bardziej precyzyjne porady.

Pozdrawiam :wink:

Pytanie dodatkowe - czy rozłącza Ci się modem (gasną wszystkie lampki i jest ponowne wyszukiwanie sieci) czy tylko na komputerze połączenie.

A ja mam takie pytanie co sądzicie o dostawcy internetu Multimedia wlasnie? Czy maja zmienne IP? I do laptopa można podłaczyć go żeby w domu normalnie działał?

Mi to samo się dzieje… Lampki się świecą tylko w kompie pisze ze neta nie mam… Wiecie o co chodzi?

pnk , Lampki to nie wszystko, trzeba jeszcze odpowiednio skonfigurować router.

Pozdrawiam :wink:

Ja osobiście to z nich zrezygnowałem ale tylko dlatego że i cena nie odpowiadała. Co do IP to raczej utrzymuje się stałe ale jest przydzielane dynamicznie więc w każdym momencie może się zmienić.

Jeżeli zmieniałeś podłączone urządzenie do modemu kablowego to za każdym razem musisz resetować modem poprzez wyłączenie go z prądu.

W przypadku Mulltimedii nie mówimy o żadnym routerze - nie ma go - jest tylko modem kablowy. Chyba że ktoś rozbudowuje sobie sieć.

Zwracam honor :slight_smile: