Rozłącza mi sieć livebox tp

Witam, posiadam liveboxa od tp, szybkosc 2Mb/s, i mam taki problem, że zawsze wieczorem przeważnie od godziny 20 lub wcześniej rozłącza mi internet co jakiś czas, lub jest w połączeniu, ale takim, że nawet w google nie wejdę(ale dioda adsl świeci). I nie wiem co jest grane bo zaczęło mi się tak dziać już z miesiąc temu i tak jest dzień w dzień. Dopiero gdy zmienię IP, albo zresetuje modem zaczyna działać, ale nie na długo bo za chwile jest znowu to samo.

Tak samo mam z szybkością pobierania, powinienem mieć w granicach 256kb/s zakładając przy 2Mb/s jak ja mam, a max jest 160 i to niezależnie czy ściągam z torrent-ów, serwerów, czy nawet z tej domeny.

Jeżeli ktoś byłby w stanie pomóc byłbym wdzięczny :slight_smile:

Posiadam windows 7 64bit

To zależne jest od warunków na kablu i ilości osób korzystających aktualnie, a jak wiadomo stan kabli jest straszny. Jedynie zostaje zadzwonić i niech wzmacniają sygnał na linii.

Wzmocnią, albo wywalą kilka kanałów i będzie niższa prędkość :smiley:

Na zmniejszenie prędkości osobiście bym nie przystał, bo deklarowana maksymalna prędkość jest określona w umowie. Ja bym walczył o to co płacę.

maksymalna :smiley:

Często nie ma wyjścia i trzeba wyłączyć parę kanałów, ale to tylko kilka kbps.

No można też poprzecinać kable sąsiadom, nie będzie zakłóceń, będzie dobrze działało :smiley:

aha rozumiem, w piątek dzwonie i niech robią co chcą ma być dobrze, a co do tych kabli to na pewno za dobre nie będą, ostatnio jak dzwoniłem to mówili że tylko 2Mb udźwignie, bo chciałem zwiększyć

2 Mbps udźwignie w tym czasie w którym mierzą. Problem zaczyna się kiedy sąsiedzi siadają do neta i dzwonią.