Rozłącza sie iplus

mam taki wlasnie problem z netem jak w temacie… co jakis czas, dosc czesto, iplus sam mi sie rozlacza, wiesza sie stronka i musze go zrestartowac zeby znow chodzilo… oto link do loga: http://www.wklej.org/id/92057/

prosze o pomoc:)

Log jest czysty . Zadzwoń do iPlusa .

Był jakiś BSOD? Może wywołany przez sterownik modemu, bo w logu jest

Poszukaj w podglądzie zdarzeń (Panel sterowania => Narzędzia administracyjne) błędów, PPM na nich => Właściwości, powinien być podany plik je wywołujący.

Lub pobierz http://www.microsoft.com/whdc/devtools/ … llx86.mspx

i odczytaj plik DMP (jeśli będzie), zazwyczaj jest w C:\Windows\minidump

Powyższy wpis z HT można usunąć.

Gdzie ty to masz

Poszukaj. Bo OT-y nie pomagają.

http://img42.imageshack.us/img42/1622/podglzdarz2.gif

Później wystarczy wybrać podkategorię by ukazała się lista wpisów dziennika. Jeśli były błędy to tam mogą być wpisy. PPM na błąd i powinna być wymieniona aplikacja lub plik który zawinił.

rzeczywiscie po instalce iplus manager mialem kilka razy jakis blad i niebieski ekran, ale jakos sytuacja sie unormowala, moze po tym jak reinstalke tego programu zrobilem… na innym kompie wszystko dziala ok, wiec chyba problem nie lezy po stronie plusa:) moze iplus manager mi sie z czyms gryzie? cos moze nie tak ze sterownikiem? jest moze jakis alternatywny program, ktory obsluguje modem huawei e220? ewentualnie co moglbym zrobic ze sterownikami?

Jeśli masz możliwość - podłącz modem przez RJ45, bo pewnie masz przez USB, a to może gryźć się ze sterownikami systemowymi USB. Czasem przy instalacji sterowników modemu są odinstalowywane sterowniki USB i podmieniane nowymi - od producenta modemu (a przynajmniej mnie się to przytrafiło).

Spróbuj jeszcze odczytać ten plik zrzutu lub zajrzeć do dziennika zdarzeń.