Rozłączający sie internet podczas kilku połączeń [update]


(Donkoski) #1

Mam router edimax ar-7084gA i od jakiegoś czasu zauważyłem strasznie frustrujący mnie problem. Otóż gram często w gry fps z kolegami, siedzę z nimi wówczas na serwerze teamspeak3. Normalnie mam zmaksymalizowaną grę i mogę z nimi rozmawiać bez problemów jednak kiedy w grze np cs1.6 łącze się z serwerem (lub innych grach wczytuje mi się wejście do właściwej gry- tam gdzie się strzela) nacisnę przycisk mówienia rozłącza mi się cały internet, resety routera nic nie dają i jedyne co przywraca mi internet to ponowne uruchomienie całego komputera. Nie jest to zależne od gry gdyż mam tak w wielu grach i nie jest to zależne od serwera teamspeak bo próbowałem na różnych. Moim zdaniem jest to coś związanego z kartą sieciową jednak nie mam bladego pojęcia jak to naprawić. Z góry dziękuję za pomoc.

[update]

  1. Zainstalowałem najnowsze sterowniki do mojej karty, niby się polepszyło ale internet dalej rozłącza się.

  2. Zauważyłem że internet rozłącza się teraz w bardzo losowych sytuacjach, np kiedy zaczynam oglądać film na youtube.

  3. Informacja: mój komputer jest podłączony do routera kablem, mój brat w pokoju obok czerpie internet z tego samego routera poprzez wi-fi i dziwnym jest że kiedy mi internet się rozłącza on ma go cały czas.


(Szakahc) #2

chyba zainstalowałes za nowe sterowniki do swojej karty sieciowej, mam ten sam problem, ale ja tez jestem lama i nie wiem na 100%