Rozłączający sie internet podczas kilku połączeń [update]

Mam router edimax ar-7084gA i od jakiegoś czasu zauważyłem strasznie frustrujący mnie problem. Otóż gram często w gry fps z kolegami, siedzę z nimi wówczas na serwerze teamspeak3. Normalnie mam zmaksymalizowaną grę i mogę z nimi rozmawiać bez problemów jednak kiedy w grze np cs1.6 łącze się z serwerem (lub innych grach wczytuje mi się wejście do właściwej gry- tam gdzie się strzela) nacisnę przycisk mówienia rozłącza mi się cały internet, resety routera nic nie dają i jedyne co przywraca mi internet to ponowne uruchomienie całego komputera. Nie jest to zależne od gry gdyż mam tak w wielu grach i nie jest to zależne od serwera teamspeak bo próbowałem na różnych. Moim zdaniem jest to coś związanego z kartą sieciową jednak nie mam bladego pojęcia jak to naprawić. Z góry dziękuję za pomoc.

[update]

  1. Zainstalowałem najnowsze sterowniki do mojej karty, niby się polepszyło ale internet dalej rozłącza się.

  2. Zauważyłem że internet rozłącza się teraz w bardzo losowych sytuacjach, np kiedy zaczynam oglądać film na youtube.

  3. Informacja: mój komputer jest podłączony do routera kablem, mój brat w pokoju obok czerpie internet z tego samego routera poprzez wi-fi i dziwnym jest że kiedy mi internet się rozłącza on ma go cały czas.

chyba zainstalowałes za nowe sterowniki do swojej karty sieciowej, mam ten sam problem, ale ja tez jestem lama i nie wiem na 100%