Rozłączanie i przerwy w działaniu internetu

no jeśli ruter na to pozwala to i przez przeglądarkę da się zaktualizować jego oprogramowanie, poszukaj, sprawdź w instrukcji obsługi jak tego dokonać

Zresetowałem router do ustawień fabrycznych, poustawiałem wszystko od nowa. To nic nie dało. Nie znalazłem oprogramowania do tego routera.

to zaktualizuj sterowniki do karty sieciowej do najnowszych, jak to nie pomoże, to wywal ruter

Nie ma dostępnej żadnej aktualizacji. Chyba rzeczywiście wymienię ten router.

Najlepsze jest to że dzwoniłem do serwisanta i ten nie umie zlokalizować usterki, co za ludzie ;(. Dziś po południu jeszcze w miarę działał a teraz wieczorem to jest istna “masakra” co chwile mi pisze Upłunął limit czasu żądania i co chwila mi się strony nie chcą ładować.

no bo on też duchem świętym nie jest, ale akurat mógłby do twojego rutera ping zrobić, po drodze popingować inne rutery

możesz jeszcze podłączyć ten ruter do innego komputera i z niego go zpingować, jeśli nie będzie problemu, znaczy się, że coś jest z twoim komputerem

a z jakieś sieci korzystacie? i czy ma to jakiś wpływ na problem, które opisujecie?

Dzisiaj zauważyłem, że w diagnostyce w ustawieniach routera mam takie coś:

>> Testing Ethernet LAN connection … PASS

>> Testing ADSL Synchronization . PASS

>> Testing ATM OAM segment ping … FAIL

>> Testing ATM OAM end to end ping … FAIL

>> Ping Primary Domain Name Server . PASS

>> Ping www.yahoo.com … PASS