Rozłaczanie internetu


(Eteled) #1

Po wczorajszym fomracie komputera dzisiajszego dnia co jakiś czas (co około 2h) rozłącza mi internet lecz tylko na komputerze. Posiadam Livebox Neostrada i tam wszystko działa, ponieważ gdyby był problem to migałoby jedno światełko ale wszystko jest dobrze.

Więc np. gram rozłacza internet , restartuje komputer i wszystko jest OK.

Posiadam Windows 7.

 

Miał ktoś może podobny problem i zna rozwiązanie ? Prosze o szybką odpowiedź.


(Bogdan_G) #2

Sprawdź w zaplanowane zadania.


(Eteled) #3

Nic tam nie  mam zaplanowane odnośnie internetu.


(Bogdan_G) #4

Przyjąłem możliwość, że jakiś program może blokować internet co 2h. Klika się wtedy we właściwości zadania i klika się w harmonogram.

Możesz to sprawdzić jeszcze inaczej. Przed upływem 2 godzin, otwórz menadżer zadań. Wtedy podczas zablokowania internetu zobaczysz, co uruchamia się w procesach.


(Eteled) #5

Wątpie, żeby to jakiś program blokował , ponieważ przed formatem było wszystko OK, a nic nowego co miałem wtedy na komputerze teraz nie mam.


(Bogdan_G) #6

Może ten program powie Ci coś na temat, co dzieje się z internetem. http://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&hl=pl&prev=/search%3Fq%3Dprogramy%2Bnirsoft&rurl=translate.google.co.uk&sl=en&u=http://www.nirsoft.net/utils/what_is_hang.html&usg=ALkJrhgB27eeOyEeCBE4VtdtIdHSkaSO0Q

 

Pobiera się program i spolszczenie, wypakowuje, zawartość spolszczenia wkleja do folderu programu, usuwa zipy i folder spolszczenia. Razem to niecałe 100KB

Czytaj uważnie instrukcję na stronie.


(Eteled) #7

Nie pomoglo. Jakies pomysly jeszcze?