Rozłaczanie netu przy duzych predkosciach 3com


(Kodo30) #1

Witam

mam problem z routerem, mianowicie przy wysokich prędkościach np przy łączu 6mb, router zaczyna urywać połączenie, resetuje sie sam bądź nie (trzeba wyłączyć zasilania ) losowo, podobnie jest także jak przechodzi w nocy w łącze 10mb tez reakcja routera jest podobna, po jakimś czasie wszystko jest ok ale w każdej chwili może zerwać połączenie.Prz mniejszych prędkościach rzędu do 5mb jest ok ??? może wpływ ma na to mój router OfficeConnect Wireless 54mbps 11g... sam juz nie wiem??????


(PaPuX) #2

Wątpię że to router takie prędkości dla niego to pestka. Stawiałbym na błędy podczas przesyłu do centrali przy dużych prędkościach wtedy automatycznie modem urywa połaczenie.


(Genius23) #3

a ja stawiam na błedy w samym firmwarze routera

i pytanie czy twój router obsługuje takie predkosci

poniewż jest dużo sprzetu co na porcie wan obsługująca tylko do 6 mbitów

zapoznaj sie z dokładnie specyfikacja twojego routera


(Kodo30) #4

To jest specyfikacja http://www.3com.com/prod/pl_PL_EMEA/det ... RWER100-75 mojego routera, dobrzy ludzi zobaczcie czy on obsluguje prędkości na lanie , chodzi mi o v powyżej 6mb????? dzieki


(Genius23) #5

poszukaj w sekcji WAN


(PaPuX) #6

Twój router obsługuje 100Mb na WANIE więc to na pewno nie wina routera.


(pasquali) #7

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.


(Kodo30) #8

nie chodzi o tylko wi fi ale i naziemny lan tzn.( sygnał biegnie) centralny router do routera 3coma rozdzielającego sygnal na wi fi i do.. kompa ( karta sieciowa) problem jest z obiema sprawami. przerywanie wysokiego łącza w kompie i laptopie rownoczenie (tzn ja sie piep....y na kompie to i na laptopie)...??