Rozłaczanie netu przy duzych predkosciach 3com

Witam

mam problem z routerem, mianowicie przy wysokich prędkościach np przy łączu 6mb, router zaczyna urywać połączenie, resetuje sie sam bądź nie (trzeba wyłączyć zasilania ) losowo, podobnie jest także jak przechodzi w nocy w łącze 10mb tez reakcja routera jest podobna, po jakimś czasie wszystko jest ok ale w każdej chwili może zerwać połączenie.Prz mniejszych prędkościach rzędu do 5mb jest ok ??? może wpływ ma na to mój router OfficeConnect Wireless 54mbps 11g… sam juz nie wiem???

Wątpię że to router takie prędkości dla niego to pestka. Stawiałbym na błędy podczas przesyłu do centrali przy dużych prędkościach wtedy automatycznie modem urywa połaczenie.

a ja stawiam na błedy w samym firmwarze routera

i pytanie czy twój router obsługuje takie predkosci

poniewż jest dużo sprzetu co na porcie wan obsługująca tylko do 6 mbitów

zapoznaj sie z dokładnie specyfikacja twojego routera

To jest specyfikacja http://www.3com.com/prod/pl_PL_EMEA/det … RWER100-75 mojego routera, dobrzy ludzi zobaczcie czy on obsluguje prędkości na lanie , chodzi mi o v powyżej 6mb??? dzieki

poszukaj w sekcji WAN

Twój router obsługuje 100Mb na WANIE więc to na pewno nie wina routera.

nie chodzi o tylko wi fi ale i naziemny lan tzn.( sygnał biegnie) centralny router do routera 3coma rozdzielającego sygnal na wi fi i do… kompa ( karta sieciowa) problem jest z obiema sprawami. przerywanie wysokiego łącza w kompie i laptopie rownoczenie (tzn ja sie piep…y na kompie to i na laptopie)…??