Rozłączenie internetu przy wysyłaniu

(Lesz3k) #1

Witam. Gdy próbuję wysłać coś (np. dodać załacznik na poczcie lub wysłać plik przez GG) to internet automatycznie się rozłącza. Wcześniej nigdy nie miałem takiego problemu, a w zasadzie nic się nie zmieniło (nie wiem czy to ma znaczenie, ale obudowę od komputera mam otwartą i leży ona na płasko [z pewnych względów] i ostatnio mi spadła na płytę główną obok wiatraczka myszka i chyba od tamtego momentu ten problem się pojawia).

Podkreślam, że ten problem rozłączania i ponownego łączenia się z internetem pojawia się TYLKO przy wysyłaniu, a w zasadzie próbie wysłania, bo ledwo co zdążę coś zacząć wysyłać to wtedy ten problem się pojawia.

(pawcio1212) #2

jak próbujesz się wysłać

łączysz się przez router czy modem usb

strony internetowe ci działają??

możesz wysyłać coś np na pocztę??

przez jaki program wysyłasz??

próbujesz wysłać 1 czy wiele płków

gdyby nie dało się wysłać plików przez internet to znaczy że strony by nie działały ponieważ przeglądarka wysyła zapytanie które wraca do ciebie razem z stroną

inny komputer wysyła pliki przez twój internet??

Otwarta obudowa pomaga chłodzić elementy aktywne ale tam gdzie nie ma wiatraczka będzie się dużo bardziej grzać ponieważ brak tam ruchu powietrza.

(Lesz3k) #3

Łączę się kablem z internetem, kabel odchodzi od routera (tak?) (tzn. chyba jest tak, że router do modemu jest podłączony, a ja mam kabel podłączony do routera).

Strony działają normalnie.

Nie mogę wysyłać załączników na pocztę, bo rozłącza mi internet własnie.

Obojętnie gdzie bym nie wysyłał czegoś (w formie pliku) to rozłącza internet)

Tak, komputery połączone przez WiFi nie mają takiego problemu.

-- Dodane 16.09.2012 (N) 15:38 --

Dzięki za pomoc, problem rozwiązany, poruszałem jakimiś stykami i działa.