Rozłanczanie sie neta, dziwnie działajaca myszka

Witam, mój komputer dziwnie się zachowuje. Pojedyncze kliknięcie myszki dzialaja jak podwójne zminimalizowane okna same się maksymalizują, a do tego czesto pada łaczę. Avast nic nie wykrył, mks online przy skanowaniu wywołuje błąd w internet explorerze;]

Oto log. Od razu informuje iż program silent runners nie uruchamia się u mnie.

Zafixuj w HJT.

Przeczyść rejestr – użyj do tego jv16 PowerTools 2006 1.5.2.344.

opis tutaj

Pozatym przejrzyj: Lista zbędników w autostarcie oraz Optymalizacja XP.

Wejdź: Start > uruchom > msconfig i w zakładce „Uruchamianie” odznacz, niepotrzebne według Ciebie, programy w autostarcie. :slight_smile:

Użyj ATF-Cleaner – wyczyści tempy.

Sprawdź błędy w podglądzie zdarzeń:

Start => Panel Sterowania => Narzędzia Administracyjne => Podgląd zdarzeń

Jeśli będą jakieś na czerwono, to wklej szczegóły.

Nie mogę przeczyścić rejestru tym programem gdyż miałem juz kiedyś wersje testową i nie mogę drugi raz jej zainstalować.

Oto screeny z podglądu zdarzeń.

4c6302384c6dfd4cm.jpg

0ce2bc6301de3e72m.jpg

af95b3b5d14b9b8fm.jpg

Wrzuć jeszcze log z Silent Runners

Jak już wcześniej mówiłem niestety silent runners nie działa u mnie :frowning:

próbowałem coś z tym zrobić ale nic nie skutkowało ;]

W takim razie wklej log z ComboFix. Aby zrobić w nim log należy go uruchomić, wklepać klawisz Y, nacisnąć klawisz enter, czekać cierpliwie i log powinien być w formie pliku .txt o nazwie combofix na partycji C.

Oto log

Log jest urwany, ale czysty :slight_smile:

Sprawdź ten plik: C:\WINDOWS\system32\ feafccbcbecd_s.dll na stronie -> http://virusscan.jotti.org/ i podaj wyniki skanowania :slight_smile:

Czy nadal jest jakiś problem?

jest, internet już sie rozlancza za to problemy z myszka sie nasiliły. Moje pojedyńcze klinkięcie jest traktowane jako kilkakrotne. Wie np. klikając raz (mam ustawione na podwojne klikniecie) ikony dysku c przykładowo od razu otwiera mi się jakis katolog znajdujący się np w program files

Bardzo możliwe, że to wina myszki. Sprawdź tę myszkę na innym kompie, a na swoim sprawdź inną myszkę :slight_smile:

Plik jest czysty, i chyba też tak zroibę, ale możliwe to będzie dopiero jutro

Złączono Posta : 15.12.2006 (Pią) 21:17

Problemem okazala się posuta myszka:) po wymianie wszystko dziala poprawnie, poza netem ale to już wina dostawcy…