Rozmazane litery na monitorze Compaq Q1859

Cześć, ja pewien problem bardzo irytujący. Po podłączeniu monitora (nowego) do komputera wszystko jest pięknie, ale jest jedno ale. Litery są rozmazane, źle się je czyta, bardzo to męczy oczy. Próbowałem podpiąć ten sam monitor do innego komputera i tam było wszystko dobrze, litery były dobre. Więc w czym tkwi problem? Monitor to Compaq Q1859. Pomocy!

Problem wynika z ustawienia złej rozdzielczości monitora na twoim komputerze,zobacz jaka jest natywna rozdzielczość twojego monitora w ustawieniach ekranu,najczęściej opisana jako natywna,lub zalecana

i użyj też opcji “autodopasowania” (przycisk na monitorze) / opcja w oprogramowaniu

mihalczeson , zgodnie z regulaminem, który zaakceptowałeś podczas rejestracji, proszę dokonać zmiany tytułu na taki, który wstępnie opisze twój problem, w przeciwnym razie wątek trafi do kosza.

Dałem autodopasowanie i nic, dalej to samo. Zalecana rozdzielczość to 1366 x 768 60hz. Macie jeszcze jakieś pomysły? To wina karty graficznej? Kabla? Złe sterowniki do karty ? Na początku nie miałem w ogóle w ustawieniach wyżej podanej rozdzielczości, tylko ją dodałem w panelu sterowania karty graficznej. NVIDIA GeForce 8400 GS 512 mb. Jak temu zaradzić? Poniżej załączam Print Screena który może coś wam pomoże. Co dziwne, po usunięcie tej rozdzielczości z panelu sterowania karty graficznej i ponownym wgraniu tej zalecanej rozdzielczości, nie ma rozmazanych liter, ale po uruchomieniu ponownie komputera znów są rozmazane czego to wina ? Jak mam 16 bitów na tej rozdzielczości nie mam rozmazanych, jak dam 32 bity to mam rozmazane? Co to jest? POMOCY

http://oi39.tinypic.com/kdptu0.jpg