Rozmazujący się ekran

(Krolikbartek1995) #1

Mam problem, mam Windows Vista, na pulpicie rozmazuje mi sie ekran, wygląda to w ten sposób, że np. obok kursora, mam mniej widoczny "drugi" kursor, przy ciemniejszych elementach, które są obok np. jasnego tła "wydłużają się" powstaje cień. Mój monitor posiada jakieś 2 lata, jest to Samsung SyncMaster 940NW. Prędzej miałem postawione głośniki obok monitora, kiedy je odsunąłem zdawało mi się, że obraz się poprawił ale tylko na chwilę. Sterowniki do karty graficznej mam najnowsze(karta to HIS Radeon HD2600 XT), resetowałem ustawienia monitora, nic nie pomogło. Proszę o pomoc.

P.S.:Ekran nie rozmazuje się w grach.

(Kubek1200) #2

daj screena

(Krolikbartek1995) #3

sreeny wysyłałem już kolegom, nie widzieli tego rozmazania, czyli prawdopodobnie wina monitora, na screenie nic nie zobaczysz

(Kubek1200) #4

to daj do naprawy monitor.

(Krolikbartek1995) #5

Dałbym do serwisu,ale gwarancja się skończyła, miałem nadzieję, że znajdziecie jakieś wyjście dzięki któremu sam mógłbym uporać się z tym problemem

(Kubek1200) #6

Ja na naprawie sprzętu się nie znam, poleć się komuś innemu.

(Adriens69) #7

Mam ten sam problem ...

Przeglądając internet , dużo ludzi ma ten problem ..

Problem mają tylko ludzie używający windows Vista ..

Więc moim zdaniem to nie wina monitora .

Proszę o pomoc ! :wink:

(Pharun) #8

Mam Viste i nigdy mi się coś takiego nie zdarzyło - jeżeli problemu nie było wcześniej to polecam:

a) zainstalować najnowsze sterowniki od k. graficznej

b) jeżeli pojawiło się to po aktualizacji sterowników to powrócić do starszych

c) sprawdzić monitor na innym kompie z Vistą - jeżeli sytuacja się powtórzy to jednak wina monitora

(Adriens69) #9

Jak coś , to u mnie to była wina kabla od monitora :slight_smile: