Rozmiar pamięci na grafice

Witam serdecznie.

Mam pytanko , zamierzam kupić grafike 8600 gt i mam do wyboru dwie karty , jedna z pamięcią 256 MB na DDR 3 lub 1024 MB na DDR 2.

Czy warto płacić za więcej ale starszej pamięci czy lepiej kupić z DDR 3 ?

Lepiej DDR3, bo tych 1024MB i tak nie wykorzystsz w żadnej grze, a z 8600 najlepiej wziąć Palita Sonik+

bstepnik ma rację, bierz Palita +Sonic - wszyscy składają na tym sprzęt na forum więc musi być ciekawą propozycją.

do gier to bym proponował dołożyć do 8600GTS 512 MB DDR3 ponieważ w nowych grach jest duży skok wydajności w porównaniu do 256 MB.

no właśnie lepiej poczekać dozbierać i np. to co nFastest proponuje, a jeśli nie to stanowczo 256 ddr3! :stuck_out_tongue:

8600gts ma zerową opłacalność w chwili obecnej, lepiej wziac Palit 8600gt sonic+ i zegary w górę, masz gtsa za mniejszą kasę, jak już coś mocniejszego to radeona hd3850

256MB na grafice to zdecydowanie za mało, 1024 to przesada, której nie wykorzystasz, szukaj czegoś pośredniego.

Dzięki za szybkie i ciekawe odpowiedzi.

Troszkę mam więcej “rozumu” po waszych odpowiedziach. Też myślałem że 1024 MB to trochę dużo a jak jeszcze nie ma jak tego wykorzystać to po co mi to.

Palit 8600gt sonic+ , właśnie nad tą kartą się zastanawiam , wersja GTS niestety jest prawie 2x droższa i odpada.

Zobacze czy znajdę coś z 512 MB i DDR 3 , to by było najciekawsze rozwiązanie.

8800gts to karta zupełnie nieopłacalna - za tę samą cenę dostajemy dużo wydajniejszego radeona hd38500

co do 8600gt - bierz Palit 8600GT Sonic+ 256mb, dla 8600gt 256mb to najlepsza ilość pamięci, więcej ta karta nie wykorzysta…