Rozmiar tekstu w IE oraz Firefoxie!

W Firefoxie nie ma żadnych ograniczeń w powiększaniu tekstu.Czy IE ma takie ograniczenie,bo powiększyłem do największej możliwej czcionki i kiszka.

Mój system to Win98 SE oraz IE 6.0. oraz Firefox jako zapas,który wypiera systemową przeglądarkę.

UPDATE:02.12.2004r.

Gdzie są asy przestworzy:Shark i Wo?Czy naprawdę nikt nie jest taki lotny,żeby mi odpowiedzieć na moje pytanie? :frowning: :shock:

W ogóle to wynika z tego,że Firefox posiada zaimplantowaną funkcję dla niedowidzących(czy jak to się nazywa) a IE nie ma tej funkcji i trzeba się podpierać różnymi specjalnymi programami.W tej opcji 1:0 dla Firefoxa! !!

IE JEST NIEWARTY UWAGI.FIREFOX RZADZI!

A jaki to ma związek??

Chyba z podpisem,he,he,he! :wink:

Podejrzewam że IE korzysta z ustawień systemowych spróbuj powiększyć czcionke systemową i zobacz.

Prawdopodobnie tak właśnie jest,tylko przepraszam bardzo za takie rozwiązanie.Jeśli chce chwilowo powiększyć w Firefoxie czcionkę to naciskam Ctrl i + lub - a tu mam grzebać w systemie.Przecież to paranoja! :o

czy ty kolego kerimus próbujesz ‘dołożyć’ kolejnego gwoździa do (dziurawej) trumny zwanej Internet Explorer :roll:

chyba większość ludzi w miarę obeznanych zdaje sobie sprawę, że IE to badziew 8)

To są informacje dla ludzi mniej obeznanych,żeby co koń wyskoczy przesiadali się na inne,alternatywne przeglądarki!

A IE?Niech jej ziemia lekką będzie! :!: :wink: :stuck_out_tongue:

:oops: :oops: :oops:

IE ma ograniczoną czcionkę :frowning: jeżeli masz Xp Możesz użyć lupy ekranowej :wink:

W jaki sposób ograniczoną??

Shark mówi o tym,że są tylko 3 stopnie wielkości czcionki.

Z poziomu IE są,a z poziomu systemu czy są jakies ograniczenia?