Rozmiar wyświetlanej karty

witam niewiem czy dałem dobry wątek ale mam taki problem jak otwoże internet to pojawiają sie google w normalnej stronie ale jeśli już coś wpisze np. allegro to się otwożą ale w taki sposób że od lewej strony jest z dziesięć cm czysto nie mogę tego zmienić jeśli wejdę w narzędzia pasek eksploratora to zawsze jest zaznaczone search panel nie mogę tego odznaczyć zawsze powraca na zaznaczone co można temu poradzić jestem nowy poradzcie za błędy przepraszam

taka rozdzielczosc ma np. allegro

jesli chcesz to zlikwidowac to ctrl + “+”, lub ctrl + scrol w myszce

ale tego nie miałem do dzisiaj zaczołem coś grzebać i tak się stało i nie występuje to na allegro ale na wszystkim co wpiszę w google i nie chodzi mi o rozmiar czcionki tylko o ten pusty biały ekran z lewej strony jakieś 10cm jak wejdę w narzędziach pasek eksploatora i odznaczę search panel to ten pusty pasek znika i pojawia sie wszystko normalnie to znaczy wszystki napisy są od razu od lewej strony ale jeśli wszystko pozzamykam i wchodze ponownie to problem pojawia sie z nowu wyglądami na to jakby było wyśrodkowanie ale może sie mylę

odinstaluj przegladarke(jesli to nie IE), uzyj CCleanera do wyczyszczenia rejestru i zainstaluj od nowa przegladarke, lub po prostu od razu skorzystaj z innej przegladarki :smiley:

to nic nie pomogło

musiales cos zle zrobic, jesli cos grzebales i przestawiles, top siedzie to albo w przegladarce albo w rejestrze

Dodane 09.06.2009 (Wt) 15:36

zrob screena i wrzuc na imageshack, ( daj tu link)

witam i dzięki za podpowiedzi ale okazało sie że miałem wirusa Win 32/Adware.GooochiBiz usunołem całą przeglądarkę bo nawet internet przestał mi działac całkowicie op zainstalowanie na nowo wszystko mam teraz w porządku no i oczywiście musiałem skonfigurowac ustawienia internetu

mam jeszcze pytanko jakim programem można sprawdzic czy nie mam jakiegoś robactwa lub koni najlepiej żeby był po polsku i jakis łatwy wszystkim dzięki :smiley:

DR WEB CureIt

Malwarebytes’ Anti-Malware

ale podczas sprawdzania czy muszę wyłączyć wojego noda :oops:

To są tylko skanery, nie będzie konfliktu z obecnie zainstalowanym programem ochronnym.

NOD-a ponoć wyłączyć się nie da. :stuck_out_tongue:

da się podzuć mi link do tego skanera

Linki są pod nazwami programów dwa posty wczesniej.

witam ponownie przeskanowałem przez Arca u Scan i w raportach wyświetliło mi zeeeeeeeeeeeeero to chyyyyyyyba dobrze jak myślisz odpisz DZIĘKI jestem nowy i nieznam się natych programach :smiley:

Przecież wymienione przeze mnie programy są prościutkie w obsłudze. #-o

Po prostu wybierasz pełny skan i skanujesz.

W przypadku Malwarebytes’ musisz potwierdzać usunięcie znalezionych obiektów.

na końcu raport zeeeeeeero infekcji masz piwo ode mnie dzięki =D>