Rozmiar wyświetlanej karty

(Jacekszczesny10) #1

witam niewiem czy dałem dobry wątek ale mam taki problem jak otwoże internet to pojawiają sie google w normalnej stronie ale jeśli już coś wpisze np. allegro to się otwożą ale w taki sposób że od lewej strony jest z dziesięć cm czysto nie mogę tego zmienić jeśli wejdę w narzędzia pasek eksploratora to zawsze jest zaznaczone search panel nie mogę tego odznaczyć zawsze powraca na zaznaczone co można temu poradzić jestem nowy poradzcie za błędy przepraszam

(Wojteko10) #2

taka rozdzielczosc ma np. allegro

jesli chcesz to zlikwidowac to ctrl + "+", lub ctrl + scrol w myszce

(Jacekszczesny10) #3

ale tego nie miałem do dzisiaj zaczołem coś grzebać i tak się stało i nie występuje to na allegro ale na wszystkim co wpiszę w google i nie chodzi mi o rozmiar czcionki tylko o ten pusty biały ekran z lewej strony jakieś 10cm jak wejdę w narzędziach pasek eksploatora i odznaczę search panel to ten pusty pasek znika i pojawia sie wszystko normalnie to znaczy wszystki napisy są od razu od lewej strony ale jeśli wszystko pozzamykam i wchodze ponownie to problem pojawia sie z nowu wyglądami na to jakby było wyśrodkowanie ale może sie mylę

(Wojteko10) #4

odinstaluj przegladarke(jesli to nie IE), uzyj CCleanera do wyczyszczenia rejestru i zainstaluj od nowa przegladarke, lub po prostu od razu skorzystaj z innej przegladarki :smiley:

(Jacekszczesny10) #5

to nic nie pomogło

(Wojteko10) #6

musiales cos zle zrobic, jesli cos grzebales i przestawiles, top siedzie to albo w przegladarce albo w rejestrze

-- Dodane 09.06.2009 (Wt) 15:36 --

zrob screena i wrzuc na imageshack, ( daj tu link)

(Jacekszczesny10) #7

witam i dzięki za podpowiedzi ale okazało sie że miałem wirusa Win 32/Adware.GooochiBiz usunołem całą przeglądarkę bo nawet internet przestał mi działac całkowicie op zainstalowanie na nowo wszystko mam teraz w porządku no i oczywiście musiałem skonfigurowac ustawienia internetu

mam jeszcze pytanko jakim programem można sprawdzic czy nie mam jakiegoś robactwa lub koni najlepiej żeby był po polsku i jakis łatwy wszystkim dzięki :smiley:

(deFco247) #8

DR WEB CureIt

Malwarebytes' Anti-Malware

(Jacekszczesny10) #9

ale podczas sprawdzania czy muszę wyłączyć wojego noda :oops:

(deFco247) #10

To są tylko skanery, nie będzie konfliktu z obecnie zainstalowanym programem ochronnym.

NOD-a ponoć wyłączyć się nie da. :stuck_out_tongue:

(Jacekszczesny10) #11

da się podzuć mi link do tego skanera

(deFco247) #12

Linki są pod nazwami programów dwa posty wczesniej.

(Jacekszczesny10) #13

witam ponownie przeskanowałem przez Arca u Scan i w raportach wyświetliło mi zeeeeeeeeeeeeero to chyyyyyyyba dobrze jak myślisz odpisz DZIĘKI jestem nowy i nieznam się natych programach :smiley:

(deFco247) #14

Przecież wymienione przeze mnie programy są prościutkie w obsłudze. #-o

Po prostu wybierasz pełny skan i skanujesz.

W przypadku Malwarebytes' musisz potwierdzać usunięcie znalezionych obiektów.

(Jacekszczesny10) #15

na końcu raport zeeeeeeero infekcji masz piwo ode mnie dzięki =D>