Rozmowy na stacjonarne za free?

VoipCheapCom tym programikiem ponoć można rozmawać za free na stacjonarne czy może ktoś z tego korzystał i może potwierdzić czy oby na pewno są sa darmo czy tkwi jakiś haczyk.

Można rozmawiać za darmo na stacjonarne , i raczej nie ma żadnego haczyka :slight_smile: Tak , ja mam ten programik i czasem korzystam , ale mało w ogóle dzwonię na stacjonarne…Pozdrówki :slight_smile:

Pozdrowienia dla całego Gubina , w którym służyłem przez osiem miesięcy , kilka lat temu :slight_smile:

A wiecie może jak dzwonić z tego Programu?

Ściągnołem go, zainstalowałem, założyłem sobie konto, ale dodzwonić się nie mogę :confused: Proszę o pomoc “Jak wybierać numer”

A czy są to rozmowy nieograniczone czasowo? Bo niektóre programy oferują tylko jedną minutę za darmo.

adam24 Gubin też Cie pozdrawia, ale niestety już jednostki zlikwidowali ;/

Co do wybierania numerów to ja tak to robie: 48 dalej numer kierunkowy i numer na który chcę się dodzwonić :slight_smile:

A co do ograniczeń to narazie wykonałem 3 rozmowy po 1 minucie.

Pozdrawiam.

Wychodzi na to że są ograniczone czasowo bo rozmawiałem 3 minuty i :frowning: finito.

Jak to mówią “za darmo to można po mordzie dostać”

Zresztą po zalogowaniu na koncie widać że ma się 0 € , a program jest free trial.

Ale wyczytałem gdzieś , że po ponownym zarejestrowaniu się można dzwonić daj, czyli po zablokowaniu tworzymy nowy login i dalej mamy 3 minuty i tak do bólu hehe

Jest taka promocja w GG gdzie w godzinach 11-12

18-19 (dokładnie nie pamiętam)

Można dzwonić na stacjonarne za darmo.

Błażej zgadza się, ale nie tak do końca http://www.naglos.pl/naglos-promocje.php

Wiem jak dzwonić za free [100min] na stacjonarne do Niemiec a na PL raczej nie dzonię ale mam jakieś darmowe minuty w swoim hostingu.

normalnie wykupic abonament :stuck_out_tongue: