Rozmowy O Recenzjach Gier i wydanych grach

Witam wszystkich.

W tym dziale bedziemy rozmawiać o Recenzjach fajnych gierek ale nie tylko o recenzjach ale i już wydanych grach

Może zancze pierwszy:

Ruff Rose ---- Jest to dość fajna gierka dobrze wykonane postacie graficzka natomiast są pewne minusy (-)

Np. gdy zabijasz potwory nad nimi nie jest pokazany level dlatego nie wiem czy iść dalej czy zostać i nabijać.

Itemki- Itemki są dość fajne i skille którymi możemy powalać z siła 4-krotną. Ale jak się dowiedziałem wiekszość woli

Jeździć autkiem który jest dopiero od 50 levela ale jest z nim zabawa jest po za tym miła grafika i muzyka…

Teraz wy możecie coś napisać !!

kuba33 , skoro sam w temacie piszesz, że to mają być rozmowy o recenzjach gier, to dlaczego nie napisałeś o żadnej z recenzji tej gry i nie odniosłeś się do niej, tylko sam coś tam (bardzo ogólnikowo) o niej napisałeś?

Jak sam zauważyłeś napisałem

,W tym dziale bedziemy rozmawiać o Recenzjach fajnych gierek ale nie tylko o recenzjach ale i już wydanych grach’’

Napisałem o grze która nie jest Recenzją bo napisałem że nie trzeba recenzij ale wszystkie gry więc prosze Cie czytaj uważniej a potem stawiaj odpowiedzi i pytania

Czytać to ja umiem.

Temat brzmi: Rozmowy O Recenzjach Gier.

Więc kto tu nie potrafi czytać ze zrozumieniem?

Ale niech Ci będzie. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Zacznij Nazywać Tematy normalnie. Popraw to.