Rózne firmy 8800 GTS którą wybrać?

otóż zamierzam kupić kartę 8800 GTS ale jest tyle róznych firm że nie wiem którą wybrać od razu mówie że EVGA odpada ze względu na jej cene …

co powiecie o gainwardzie ?? ma znacznie wyższe takty i jest nie drogi niestety nigdzie nie moge znależć testów tej karty …

Ciekawe jest też MSI …

Jaka firme polecacie ??

ja mam juz 2 karte gainwarda i jestem bardzo zadowolony kolega mial kiedys lepsze taktowania na swojej grafie a i tak moj gainward byl lepszy wiecej gier mi chodzilo i lepsze detale .GAINWARD jak byl tak jest dalej najlepsza firma .

a ta karta ma byc do tego zestawu co w opisie?

no tak po wykupieniu przez palita trochę sie zepsuł dlatego pytam

Złączono Posta : 07.09.2007 (Pią) 17:11

TAK

Złączono Posta : 07.09.2007 (Pią) 17:12

miałem już 3 karty gainwarda i powiem szczerze im nowsza tym gorsza … dlatego chce byc pewien :smiley: że te takty dadzą czadu

to po co wymieniasz jak masz dobra 8600 ! lepiej dokup ramu i wymien procka albo plyte asrock to niezbyt dobre.

8800 niema kupować sensu przy takiej reszcie!

a kto powiedział że nie dokupie ramu ?? wymień procka :open_mouth: może ma 2 tygodnie … DLA GRACZY a w necie poczytaj sobie o płycie ASROCK dokładnie tym modelu …

Złączono Posta : 07.09.2007 (Pią) 17:24

tych co głosują w ankiecie prosze o napisanie DLACZEGO TAKI WYBÓR

Karty takie same tylko czasem różnią się taktowaniem ale większej różnicy nie ma.

Patrz na ile mają gwarancje i szukaj najtańśzej

Są róznice w taktowaniach a co za tym idzie wydajnosc ale chodzi mi też o cisze oraz wyswietlany obraz i chce wybrac najlepsza

zabieg marketingowy, kwestia modyfikacji BIOSu karty.

to najrozsądniejsze rozwiązanie.

no ale takiego np gainwarda jak mam 1760 to na 2000 powinien pojechać a jak bym wziął palita to wątpie żeby z 1600 do 2000 poszło …

Ale ten gainward to jest fabrycznie podkręcony czyli już z niego mniej wyciągniesz niż z nie kręconego palita

ale to jest golden sample wiec wydaje mi sie że jednak więcej …

I tak większej różnicy nie zauważysz jak będzie 100-50mhz więcej na rdzeniu. Za kilka FPS będziesz musiał płacić ponad 100-200zł

ponad 100 zł ?? :o to ja nie wiem gdzie ty patrzysz wszytkie karty które tu podałem maja mniej wiecej takie same ceny +/- 50 zł

Nie wydaje mi się żeby EVGA była aż taką drogą kartą np ta http://www.znak.pl/index.php?cid=143&sc … 320+E811AR

niecałe 1100 zł

masz racje teraz zauwazyłem że patrzyłem na KNOCK-OUT EDITION

no to DLACZEGO EVGA ??

Wszystkie są z tej samej fabryki, różnią się pudełkiem, naklejką, wyposażeniem, gwar. Z resztą i tak wszystkie firmy robią sprzęt w chinach.

poczytaj na stronie evga i tu

http://www.znak.pl/index.php?text=453

Dlatego że EVGA jest firmą która produkuje doskonałe płyty główne i graficzne i dają gwarancję

który wynosi aż 10 lat (po zarejestrowaniu na stronie producenta) oraz program StepUp umożliwiający wymianę karty na inny model firmy EVGA w określonym terminie od zakupu.

Dla mnie bomba

ta karta bedzie u mnie max 1 rok …

a na co miałbym wymienic jak kasy nie bede miał :smiley:

Złączono Posta : 07.09.2007 (Pią) 19:09

a powiedzcie czy opłaca sie kupić GAINWARDA 8800 GTS GOLDEN SAMPLE 550/1760 za 1000 zł??

A mam pytanie ile już masz tego NVIDIA GAINWARD 8600GTS@745/2320

2 miechy ?? to faktycznie nawet gwarancja na rok to za długo :rotfl:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=241761724

Na gwarancji masz napisane ile

Złączono Posta : 07.09.2007 (Pią) 20:47

dlaczego w rankngu tak wysoko stroi gigbyte ??nikt dotychczas o nim nie wspomina …