Róznice między XP HOME a XP PRO

mam pytania:

  1. Czytałem że XP home nie obsługuje procesorów 2 rdz czy to prawda?

2)Czy jest duża różnica wydajności po zmianie XP Home na PRO

3)i czy jest jakiś sposób na zamienienie XP home na PRO mam orginał Home

i czy jakoś da sie go zamienić na PRO nie poprzez instalacje nowego PRO :twisted:

4)Czy czy opłaca sie to

5)Jest to legalne? jeśli mam orginalnego XP Home

góry dziękuje

Przepraszam moderatora jeśli jest zły temat

poczytaj:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=51905

nie ma żadnej

da się - ale to nie forum o piractwie a taka zmiana to już piractwo

co?

nie - masz licencję na home a nie na pro…

Dziękuje za tak szybkom odpowiedz :o aaa a jeszcze nadal pytam sie przed zamknięciem tematu czy duża jest ruznica wydajności pomiędzy XP HOME A PRO skoro Home nie obsługuje 2 rdzeni a ja mam dwu rdzeniowca :twisted:? zaraz po tym temat zamykam

Złączono Posta : 27.05.2007 (Nie) 4:19

nie chodzi mi o zamiane poprzez auktualnienie,setup,itp; Chodzi mi ręczną

zamiane plików instalacyjnych;Da sie tak zrobić?;pytam z czystej ciekawości :wink:

QUICKSILVER1942 , Home obsługuje procesory wielordzeniowe i obsługuje jeden procesor fizycznie.

Tak sie zastanawiam w sumie bo mam xp media center ;] na jakich windowsach jest tworzona ta wersja??

ps też mam dwu rdzeniowy procesor i bez problemu sie wykrywa i działa ;]

Apropo zmiany na profesjonala jedyny legalny sposób to pójść i go kupić ;] każda inna ingerencja w pliki itp… zamieni twój system w piracki ;]

a zainstalowanie legalnego dodatku od MS ogólnie dostępnego scesp4i.exe , który odblokowuje zakładkę Zabazpieczenia i poszerza możliwości wersji Home jest legalne.

No wiesz może nie każda bo kto sie skapnie że jeden mały plik bym zamienił :twisted: aaa a co grzegorzch

napisałeś że

czy to dotyczy tylko zabezpieczeń