Różnice w sterownikach od grafiki w laptopie a stacjonarnym

Witam!!

Posiadam w laptopie kartę graficzną NVIDIA GeForce 8600M GS.

Chcąc zaktualizować sterownik mogę bez problemu ściągnąć go ze strony producenta ??

Chodzi mi o to czy jest jakaś różnica czy jest to sterownik od karty graficznej w laptopie bądź w komputerze stacjonarnym

Możesz. Ze strony producenta grafy oczywiście.

Ale to nie ma znaczenia czy karta jest przeznaczona, umieszczona w laptopie czy blaszaku??

jest różnica, te sterowniki różnią się od siebie

Bzdura… Z tego topicku wynika, że stery ze zwykłej wersji wejdą na mobile.

To jak mam to odróżnić?? Na stronie NVIDIA nie widzę by był wybór pomiędzy stacjonarnym a laptopem

Ściągasz do zwykłej wersji.

Do wersji mobile znajdziesz stery na stronie producenta lapka (niewiem czy one prowadzą do tych zwykłych ze strony prod grafiki, bo nie chce mi się sprawdzać :stuck_out_tongue: :P).

nie zawsze działają np. do mojej nie.

Czyli mając laptopa wchodzę na stronę NVIDIA i normalnie ściągam sterownik ?? Nie obchodzi mnie w tym momencie czy mam laptopa czy blaszaka??

Tak, ale jakby nie wchodziły to w Typ produktu masz GF M. Zobacz jeszcze na str. prod. lapka.

NA stronie producenta są starsze wydania dla tego pytam sie czy bez obaw moge wciagac z NVIDI

Ściągaj z NVIDII.

Podobnie jak mati75 , na moim Compal’u też chyba średnio idą oficjalne stery z nvidi, więc z tym jest różnie…

Prosta przeróbka sterów i powinny działać - poczytaj.

http://www.searchengines.pl/Sterowniki- … 11243.html