Różowe kropki, komputer nie chcę się włączyć do końca

(Siergio) #1

Witam.

Kiedyś już opisywałem mój problem lecz teraz się on troszkę zmienił, a więc jest to tak:

Wcześniej gdy pisałem miałem problem z zainstalowaniem sterowników do karty graficznej i dźwiękowej zalecono mi wtedy kupno nowego zasilacza tak też zrobiłem, i można powiedzieć ze się polepszyło mogę już zainstalować sterowniki do karty graficznej jak i do dźwiękowej, ale tutaj pojawia się właśnie problem, jak już wszystkie sterowniki mam zainstalowane i chcę zagrać w jakaś grę ( nie ma wielkich wymagań ) to po chwili jak pogram na monitorze wyskakują różowe kropki i komputer się zawiesza. Gdy go zresetuję przy ładowaniu systemu na napisach są czarne kropeczki i napisy są zniekształcone wtedy tez komputer się zawiesza i resetuje. Gdy zrobię od nowa system wszystko z powrotem działa ale gdy znowu zagram jest ciągle to samo. Grafika nie ma wiatraka i gdy mierzyłem temperaturę bez wiatraka miała 120 stopni C. Gdy załączyłem wiatrak temperatura waha się pomiędzy 40 - 50 stopni C. lecz nie ma różnicy czy jest wiatrak czy nie to i tak wyskakują te kropki. Już nie wiem co mam zrobić. Więc zwracam się do was z prośba drodzy internauci, pomożcię mi proszę.

Mój sprzęt to:

Płyta główna: ASUS P5SD2-VM

Procesor: Intel Core 2 duo 2GHZ

Ram: 2GB

Karta Graficzna: GeForce 8500 GT 512 mb

System Operacyjny: Windows XP Professional sp3 (oryginał)

Jeśli o czymś zapomniałem proszę pytać postaram się szybko odpowiedzieć. Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam Dudas222.

(Agatonster) #2

dudas222 ,

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu i w opisie problemu. W celu edycji swojego posta proszę skorzystać z przycisku Edytuj.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

(Piotr Kluzowicz) #3

Proste. Na 99% po prostu jest uszkodzona karta graficzna. Aby mieć pewność pożycz od kogoś sprawną kartę i podmień.

(Siergio) #4

Witam.

Przepraszam ze po tak długim czasie odpisuję ale byłem bardzo zajęty. Otóż pożyczyłem kartę graficzną i inna działa bez zarzutów, czyli moja jest do wymiany.

Możecie mi polecić coś w miarę dobrego ale tez i nie zbyt drogiego, coś w cenie 100 zł +/-. Z góry dziękuje za pomoc.

Pozdrawiam Dudas222.

(Piotr Kluzowicz) #5

Ja Ci nie doradzę, bo się za bardzo nie znam, ale myślę, że inni pomogą :wink:

Ewentualnie załóż nowy temat o wyborze karty.