Rozpad koalicji a Pan G

Czy jeśli koalicja się rozpadła to można myśleć, że w najbliższym czasie przestaniemy słyszeć o nowych pomysłów pana wicepremiera Giertycha? Bo według mnie to tylko koalicja go trzymała na stołku

Narazie tylko Jędrka wywalili, o Giertychu nic nie wiem. Albo będzie rząd mniejszościowy, albo z kimś innym zawiążą koalicję, albo nowe wybory. Ale jak ich znam to nie dadzą sie tak łatwo ze stołków pozrzucać.

Nie będzie nowych wyborów, przeciez maja teraz bracia władze jakiej nikt jeszcze nie miał :smiley: za dużo by mieli do stracenia.

Wczoraj Jarek mówił że wyklucza mozliwość rzadu mniejszościowego więc albo Jędruś i inni przestepcy wrócą albo mamy wybory

Pamiętam jak Jarek mówił jeszcze przed wyborami że koalicja z Samoobroną i LPR nie wchodzi w gre, a potem to już każdy wie jak było :stuck_out_tongue:

Podobno na tym forum nie mówi sie o polityce :stuck_out_tongue:

@Lense - oczywiście w obecnej sytuacji politycznej jest to bardzo ryzykowne dla niepokornych :lol:

ja pamiętam jak mówił, że jak jego brat lech-browar.jpg

Zostanie prezydentem to on nie zostanie premierem. Albo pamiętam jak mówił o tanim i solidarnym państwie oraz o mieszkaniach po 3 miliony yyyyyy… znaczy sie trzech milionach mieszkań :stuck_out_tongue:

Eh, racja. Mimo wszystko, zamykam.