Rozpakowywanie plików .exe

Witam,

Szukam jakiegoś programu do rozpakowywania plików .exe

Chciałbym usunąć z Free YouTube to Mp3 Converter niepotrzebne komponenty instalowane automatycznie bez zgody użytkownika. Są one dla mnie zbędne a męczące jest ciągłe ich odinstalowywanie po każdej aktualizacji programu do nowszej wersji z poziomu instalatora

Możesz jaśniej? Jakie komponenty masz na myśli? Zainstalowałem ten program i nic niechcianego u mnie się nie zainstalowało.

Spróbuj tym:

http://www.filehippo.com/pl/download_un … extractor/

Nic niechcianego ?? A to: Audio CD Burner, Unistall, TB offer, jakis toolbar ie helpers, czy jakoś tam, instalujący swój dodatek dla wszystkich przeglądarek. To dla ciebie nic niechcianego ?

Universall Extractorem próbowałem jeszcze przed napisaniem tego posta i nic

A nie łaska odhaczyć odpowiednie pola w czasie instalacji i mieć spokój? Czy wolisz z każdą nową wersją kombinować “jak koń pod górkę” i przerabiać plik instalatora?

ten program niema takiej opcji, by odchaczyć te niechciane elementy

Czy to ten program http://www.dobreprogramy.pl/Free-YouTub … 22251.html ??

Jeśli to ten, to u mnie ma możliwość od h aczenia:

98953879.th.jpg

Może pobierasz z innego adresu i archiwum ma inną zawartość?

PS. Proponuję też, abyś pobrał pełny program, którego składnikiem jest ten, z którym masz problemy: http://www.dobreprogramy.pl/Free-Studio … 12679.html

nie chodzi mi o toolbar, tylko jeszcze jest jakiś soft helpers jeszcze jest jako dodatek

U mnie nic takiego nie występuje, żadne śmieci się nie zainstalowały. Skąd pobrałeś instalator?

PS. Zauważyłem, że niektóre programy pobrane np. z DP (ale nie tylko) inaczej się instalują (np. dopisują tego typu śmieci, o których piszesz) zależnie od tego w jakim regionie znajduje się komputer, na którym jest to instalowane lub w zależności od typu systemu i wersji językowej. Spotkałem się z tym instalując osobiście i zdalnie (TeamViewer) różnego typu oprogramowanie na komputerach znajdujących się w Anglii.

pobieram zawsze z strony producenta, napewno masz to o czym wspomniałem zainstalowane, tylko tego nie wiesz