Rozpakowywanie programu

(Dawidstruski) #1

Ostatnio pobrałem program ed77,mam winrar oraz 7-zip.Proram nie może go rozpakowac pisze archiwum ma niewłaściwy format lub jest uszkodzone.

(fiesta) #2

No to je pobierz ponownie za pomocą akceleratora (np. Getright), jeżeli to nie pomoże spróduj poszukać innego źródła.

8)

(aju) #3

hmmm ja bym polecał pobrać normalnie za pomoca przeglądarki nie przerywając ściągania i nie ściągając w partach czy częściach.

Ale warto tak jak napisał fiesta z innego źródła.

(fiesta) #4

O czym Ty mówisz, a co jak nastąpi nawet chwilowe przerwanie połączenia z netem ??

Pobierając akceleratorem zawsze można wznowić pobieranie jeżeli serwer na to pozwala.

8)

(aju) #5

Tylko że nie zawsze takie wznowienie będzie się wiązało z tym iż w pliku nie wystąpią błedy. Nie wiem jak getright ale w wellget zdarzało mi się to nagminnie dlatego polecam pobierać prosto z przeglądarki.

W zasadzie mało prawdopodobne ale możliwe. Wszystko w życiu wiąże się z ryzykiem :stuck_out_tongue:

(Kosior6) #6

A jaki format ma to archiwum? Bo może format 7zipa próbujesz rozpakować WinRAR'em, no a tak się niestety nie da....

Lub poprostu archiwum jest uszkodzone :smiley:

(Danielm86) #7

to zmień go na inny. Odkąd mam neta i pobieram pliki uzywam Frsh Download i nigdy nie maiałem problemów. Używając tego z IE -nagminnie. Można pobierać też Operą.