Rozpakowywanie programu

Ostatnio pobrałem program ed77,mam winrar oraz 7-zip.Proram nie może go rozpakowac pisze archiwum ma niewłaściwy format lub jest uszkodzone.

No to je pobierz ponownie za pomocą akceleratora (np. Getright), jeżeli to nie pomoże spróduj poszukać innego źródła.

hmmm ja bym polecał pobrać normalnie za pomoca przeglądarki nie przerywając ściągania i nie ściągając w partach czy częściach.

Ale warto tak jak napisał fiesta z innego źródła.

O czym Ty mówisz, a co jak nastąpi nawet chwilowe przerwanie połączenia z netem ??

Pobierając akceleratorem zawsze można wznowić pobieranie jeżeli serwer na to pozwala.

Tylko że nie zawsze takie wznowienie będzie się wiązało z tym iż w pliku nie wystąpią błedy. Nie wiem jak getright ale w wellget zdarzało mi się to nagminnie dlatego polecam pobierać prosto z przeglądarki.

W zasadzie mało prawdopodobne ale możliwe. Wszystko w życiu wiąże się z ryzykiem :stuck_out_tongue:

A jaki format ma to archiwum? Bo może format 7zipa próbujesz rozpakować WinRAR’em, no a tak się niestety nie da…

Lub poprostu archiwum jest uszkodzone :smiley:

to zmień go na inny. Odkąd mam neta i pobieram pliki uzywam Frsh Download i nigdy nie maiałem problemów. Używając tego z IE -nagminnie. Można pobierać też Operą.