Rozruch systemu zawsze z wyłączeniem sprawdzania podpisów

Witam

Mam taki problem. Zainstalowałem zmodyfikowane sterowniki od karty graficznej gdyż na oryginalnych od HP miałem straszne artefakty. Kiedyś zrobiłem taki myk że do instalatora od HP wgrałem folder Drivers od sterowników Mobility od AMD. Instalator AMD nie chciał mi zainstalować sterowników ponieważ nie wykrywał sprzętu. Jednak teraz nawet ten myk przestał działać. Zainstalowałem więc zmodyfikowane sterowniki jednak są one nie podpisane i chciałbym zrobić tak aby system zawsze startował w trybie gdzie nie potrzeba mieć podpisów. Niby niedużo roboty z wciśnięciem F8 na początku ale o tym się nie pamięta i trzeba znowu zrestartować. Ja niestety wypadłem z bootowania na etapie pliku boot.ini z XP. Jak zmodyfikować pliki startowe żeby zawsze uruchamiał się w tym trybie?

Edit:

Znalazłem. Zmyliło mnie to że na każdej stronie było napisane że podane rozwiązanie działa tylko w Viście i dopiero przed chwilą znalazłem tą stronę. To samo co na Viście a mimo tego działa.

http://www.trishtech.com/win7/installin … dows_7.php

bo vista i win7 to bliźniacze sytemy tak samo jak maskotki euro Slavek i Slavko

Wiem ale już doświadczyłem, że niektóre rzeczy nie działają, tak samo sugerowały komentarze ludzi mówiące o tym że to nie działa.