Rozstrzygnięcie konkursów ogłoszonych na HotZlocie 2018

No właśnie istnienie takie ryzyko i prawdopodobieństwo. Tym bardziej, że @mordzio się nie odzywał. A jak się teraz odezwał, to pewnie dla niepoznaki!

3 polubienia

@Dimatheus bo regulamin jest strasznie długi i zawiły @mordzio się zaczytał :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Podobno dostęp do regulaminu ma też być wylosowany wśród osób biorących udział w konkursie. Każdy będzie zadowolony.

2 polubienia

Ojej, a to nie będzie tak, że będzie konkurs na regulamin? Ja już mam połowę napisaną, na brudno :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

A to kiepsko. Ja mam już pięć różnych wersji. :stuck_out_tongue_winking_eye:

Pamiętajcie o wysłaniu wersji regulaminów na konkursowego maila Redakcji: spam@dobreprogramy.pl :wink:

1 polubienie

A nie Spam@wpmedia.pl

Najlepiej na jeden i na drugi - tak dla pewności.

ekhm dobra, pytanie do osób które już dostały kamerki bo się pogubiłem

odpalam tryb HUB to mi znika opcja z menu nightvision i nagrywa tylko w 4K w cropie 1,7x bez opcji HUB jest pięknę nightvision i pełne 4k… tak ma być czy jeszcze coś pokręciłem?

Odwrotnie przełóż :wink:

Może masz przednią szybę w samochodzie do góry nogami założoną?

2 polubienia

sprawdziłem wszystko jest z góra dół ok - miałem tylną na przód założoną.

@hmmkot O kurcze, to też nie fajnie, bo Ci teraz pewnie teraz będzie pokazywać lustrzane odbicie :frowning:

Można odwrócić na lewą stronę.

chociaż nie brałem udziału w żadnym konkursie to irytuje mnie postawa @redakcja - żadna z osób nie czuje się aby powiadomić zainteresowanych na jakim etapie jest rozstrzygnięcie. To samo jest w innych dziedzinach rozwój blogów itd. Trudno sklecić dwa trzy zdania i poinformować? Przecież pisać potrafią - newsy jakoś się pojawiają… i myślę że przez 8 godzin pracy można poświecić 15min na pytania społeczności. Niby społeczność to siła DP? Ja tego już nie kupuje.

2 polubienia

Moi drodzy, rzeczywiście gdzieś umknęło opublikowanie informacji co i jak. Otóż, informacje o wygranych w konkursach ogłoszonych na hotzlocie pojawią się we wpisie z relacją z hotzlotu :slight_smile: pracujemy jeszcze nad tym, jednak już na dniach pojawi się wpis na DP.

@wojtekadams nie dramatyzuj :slight_smile:

3 polubienia

@Kristov_pl ktoś musi a mi to dobrze wychodzi. Widzę że poczułeś się odpowiedzialny. To dobrze teraz będziemy walić do Ciebie, a nie do @tomekb

3 polubienia

Hej,

A no to wychodzi na to, że chyba piszący tutaj o otrzymanych nagrodach otrzymali je, ale w ramach jakiegoś innego konkursu, bądź na kredyt, o którym nie wiedzą. :wink:

Pozdrawiam,
Dimatheus

Dziś tani kredyt, jutro… niespodzianka :wink:

1 polubienie

No nie, jeśli myślisz o @hmmkot, to on otrzymał kamerkę na losowaniu podczas imprezy integracyjnej, aaa i jeszcze jakiś soft rozdawał Intel, mam taki przypadek :slight_smile: reszta jest w naszych rękach :slight_smile: