Rozstrzygnięcie konkursów ogłoszonych na HotZlocie 2018

“Pieklisz” się że nie otrzymałeś, czy tak ogólnie z “nudów”…

Ogólnie w imię zasad.

1 polubienie

Aha takie triko, chociaż Ja osobiście z zasady, zupełnie nie “płonę” nachalną ciekawością, kto je otrzymał / lub nie otrzymał i dlaczego…

Powtórzę za Graucho Marx…“Takie mam zasady. Jeśli ci się nie podobają, mam też inne”…

na razie wychodzi na to, że nikt nie otrzymał, a skoro cały czas dążymy do lepszej komunikacji to można przecież napisać:
ekhm przep----my zestawy od intela na dziw------ i Ubera i tyle w temacie, a tak to coś miało być, a nie ma z liczeniem, że każdy zapomni.

No co Ja mogę w tej sprawie, totalnie nic…nie wiem jak można Ci pomóc…

Czyli cała dyskusja jest w zasadzie o nikim i o niczym :wink:

o oprogramowaniu, na chwilę obecną z dostępnych nam danych: a nikim
a w imię poszanowania zasad, dostępu do wiadomości i być może aż obrony Konstytucji :stuck_out_tongue:

Ok, to nazwij konkretnie to oprogramowanie o którym dyskutujemy bo skoro istnieje to musi mieć jakąś nazwę? :wink:

Wiesz o co kaman, więc nie nabijajmy sobie postów bez potrzeby.
@tomekb wspominał żarliwie o super akcji w której będą do zgarnięcia pamięci przenośne ze strasznie niecną zawartością - dostęp do bazy programów, wartych łącznie około 1500zł.

Coś na bazie Intel® Software Starter Pack, ale dokładnie nie wiadomo co miał na myśli. Szkoda tylko że temat umarł tak szybko jak się narodził. Chłopaki z benchmarku już o tym pisali - http://www.benchmark.pl/aktualnosci/intel-odkryj-moc-promocja-z-oprogramowaniem-do-procesorow.html

2 polubienia

To jest pendrive w formie karty kredytowej z kodem, za pomocą którego wbijamy na stronę intela i możemy pobrać PEŁNE wersje pakietu Corela, MAGIX itp oraz szereg gier z Assasin Creed Origins.

O to to mi chodziło :slight_smile:
A jeśli redakcja się nie pospieszy to spełni się Armagiedon -> "Kody należy zrealizować do 31 października 2018 r. włącznie. "

Z doświadczenia ci powiem, że często można te kody realizować po terminie :slight_smile:

@Pangrys bo ty masz trochę inny pakiet (patrząc po zawartości to o nim jest mowa) niż ten opisany na benchmarku

Tak, i ten właśnie pakiet miał być rozdawany na HZ a nie ten z benchmarka.

1 polubienie

Otóż właśnie - debatujemy o czymś co istnieje najwyraźniej wyłącznie w żarliwym wspomnieniu Tomka :slight_smile: To różni się od tego, co istnieje fizycznie, czyli od konkretnych nagród wymienionych w tekście: https://www.dobreprogramy.pl/HotZlot-2018-podsumowanie-zapis-sesji-i-rozwiazanie-konkursow,Wideo,0,90838.html - czyli pomiędzy żarliwym wspomnieniem a publikacją podsumowania, rzeczywistość uległa zmianie. Aby istnieć mogło coś, coś musi nie istnieć :stuck_out_tongue_winking_eye:

I prosto rzecz ujmując chcielibyśmy wiedzieć, co tą rzeczywistość zakłóciło w taki sposób, że software przerodził się w hardware. :stuck_out_tongue:

Buuu, już po wszystkim? Wyjaśniło się? Nie sztuka złapać króliczka…

1 polubienie

To zadanie, na wiele lat dla filozofów i metafizyków :wink:

1 polubienie

Redakcja rozdaje nagrody takie jaki sama otrzymała. Podejrzewam, że tych penów zabrakło w Intelu i tylko dlatego się nie pojawiły w puli nagród.

2 polubienia

lub:

Tomekb: Będzie konkurs, do wygrania pendraki z oprogramowaniem za 1500zł …
Intel: …przecież Ci mówiłem że się skończyły.
Tomekb: O, zapomniałem. Damy im rejestratory, a jedna z nich będzie miała w pamięci kody :slight_smile: