Rozstrzygnięcie konkursów ogłoszonych na HotZlocie 2018

Hehe, przypomnijcie sobie co intel zrobił w czasie prezentacji Wielkiegopieca :wink:

Sugerujesz że było to do przewidzenia? :stuck_out_tongue:

Za szybko, liczyłem że trochę dłużej pociągniemy ten temat…

A z oprogramowaniem od Intela faktycznie coś dziwnego, też pamiętam, że miało być rozdawane, a zawartość podobno przyćmiłaby wszystkie paczki od Humble Bundle razem wzięte.

1 polubienie

Sprawdziłem, wcześniej było trochę więcej gier ale teraz pojawił się nowy soft :slight_smile:


Tak dla uspokojenia atmosfery odsyłam do 26 minuty…

…i siadam na wygodnym fotelu :smiley:

2 polubienia

Ja to widzę tak:
@boczi @hmmkot @lex_iuris @wesoly82 @RoninPn @mesho @Dimatheus @januszek

wasze recenzje wcale nie były najlepsze :slight_smile:

@tomekb wiedział co mówi :joy:

Czy wystarczy jeśli złożę samokrytykę wobec kolektywu? :stuck_out_tongue_winking_eye:

tia bo jak w “1 z 10” jest 10 słabych to nie ma wygranych… :stuck_out_tongue:

Tak poza nawiasem… dostaliście jakieś info na maila. zwrotkę o podanie adresu itp?

Cisza totalna. Pisałem do @Coleslav na priv, też cisza.

Oni chyba wypoczywają na Karaibach teraz. Zauważcie że ostatnimi czasy straszna posucha po zlocie się zrobiła. Żaden redaktor jak dotąd nie zabrał głosu w tej sprawie.

Hej,

No u mnie podobnie - jak na razie całkowity brak kontaktu…

Pozdrawiam,
Dimatheus

Dlaczego mnie to nie dziwi ? Chyba juz nie ma DP, końcówka DP… szkoda.

No właśnie, dlaczego Cię to nie dziwi?

Może dlatego, że czekam drugi miesiąc na “karte gwarancyjną” do smartfona, którego wygrałem, a na e-maila nie odpisują też prawie 2msc… dobrze, że tej gwarancji już nie potrzebuję, ale sam fakt.

Aaaaaa to taki Twój indywidualny tok “zdziwienia”, no okay, bo z retoryki wpisu można by “odczytać” jakiś grubszy armagedon…

@Madafaker

1 polubienie


Doczekaliśmy się :wink: O sofcie słowa niestety nie było.

1 polubienie

Ściągnęliśmy te maile telepatycznie. :slight_smile: