Rozszerzona matura z matematyki

Witam,

Związku że już nie raz pomogliście mi na forum db chciałbym was zapytać o jedną sprawę :wink:

Może ktoś z forumowiczów zdawał w tym roku matmę rozszerzoną na maturze?

W przyszłym roku mnie czeka matura i chciałbym zdawać właśnie ten przedmiot łącznie z fizyką poziom podst.

Tylko jest jeden problem, w szkole z matmą nie miałem najmniejszego problemu wszelkie zadania rozwiązywałem z przyjemnością.

Niestety poziom kształcenia przygotowywał do matury podstawowej, czasami były jakieś wzmianki ponad program dla najlepszych uczniów.

Oczywiście planowałbym zapisać się na korepetycje z matmy z poziomu rozszerzonego.

Mam masę wątpliwości. Czy ogarnę zaległy materiał do matury? Może ktoś z was był w podobnym przypadku.

Nie wiem ile zostało pominięte materiału.

Nie chciałbym przeceniać swoich możliwości.

Robiłem zadania z matury z tego roku i jeśli chodzi o zadania z geometrii, brył byłbym wstanie je rozwiązać z tą wiedzą co posiadam. Problem pojawia się przy innych zadaniach.

Pozdrawiam!

Rozwiąż kilka arkuszy rozszerzonych i sprawdź na ile Cię stać. Jeśli bez przygotowania robisz je na zadowalającym poziomie (40-50%) to możesz spróbować podejść, na pewno nie będziesz żałował. Nic nie tracisz na tym. A jeśli chodzi o przygotowanie to: zadania, zadania i jeszcze raz zadania. Im więcej różnych zadań zrozumiesz tym łatwiej Ci będzie.

PS Liceum czy technikum?

Dać to się na pewno da się ogarnąć. Czy to zrobisz to nie mamy pojęcia przecież :stuck_out_tongue: Jeden musi przysiąść więcej inny mniej. Ale masz sporo czasu całkiem.