Rozszerzony pulpit i problemy z wyświetlaniem Sony VPCEB1M1E

Witam.

 

Mam problem z laptopem i wyświetlaniem obrazu w tym laptopie. Obraz w formie teledysku zacina się co jakiś czas. Do tego program na pulpicie czasami znika do tego stopnia że nie jestem w stanie dorzucić do playlisty nowego teledysku. Widac tylko pasek z ścieżką utworu. Problem ten akurat znika gdy wyłączę VirtualDJ. Wyświetlany jest on przez program VirtualDJ 7. Karta graficzna ma najnowsze sterowniki (AMD Mobility Radeon HD 5650 Series). System operacyjny to Windows 7 Home Premium x64. Procesor Intel® Core i3 M 330 2.13GHz. W trakcie odpaliłem też menadżer zadań i w procesach zauważyłem że VirtualDJ pochłania prawie całą pamięć, lecz kiedy już osiagnię dostępne maksimum wraca do najniższych wartości po czym w zaskakująco szybkim tempie znów wartości wzrastają. Czy to kwestia skonfigurowania kodeków? Sterowników? 

Pomocy!!

 

Pozdrawiam.

Sprzęt spokojnie spełnia wymagania, więc takie zachowanie jest raczej spowodowane tym, jak Virtual DJ używa pamięci, a z Twojego opisu wynika, że robi to nieudolnie. Takie pochłanianie i zwalnianie pamięci może być ewentualnie spowodowane przez jakiś program “pilnujący” zasobów i zwalniający pamięć gdy użycie wzrasta ponad określoną wartość… lepiej takich badziewi nie używać, Windows sam lepiej tym zarządza.

Więc może to byc jakiś szit od Sonego? Jest tego badziewia tam trochę zainstalowane…