Rozwijanie okien

Gdzie w 7 jest opcja takiego rozwijania okienka po PPM na pulpicie jak w Win XP :?:

Mógłbyś coś więcej napisać? Bo póki co strasznie to wszystko enigmatyczne. Trudno wyczuć o jakie rozwijanie chodzi… Mnie się kojarzy tylko tzw. zwijanie okna do belki tytułowej. Standardowa opcja menadżerów okien w linuksie, w Windows tylko jako dodatkowy programik lub opcja sterownika kart graficznych. I tu niespodzianka - tka np. NVidia mocno sobie nie poradziła z wyprodukowaniem sterowników do Visty i siódemki. Sterowniki to tych systemów są okrojone ze sporej liczby fajnych funkcji.

No takie coś że jak klikniesz PPM na pulpicie to okno nie pokazuje się “ot tak” z wyskoku tylko tak rozwija się od punku w którym sie klikło.

Byłą taka opcja w WinXp ale w 7 nigdzie nie widzę :?

Chyba mam jakiś wybrakowany win xp bo u mnie po kliknięciu PPM na pulpicie pojawia sie tylko menu podręczne a nie żadne okno :expressionless:

No różnie można to nazywać, ważne że coś się pojawia :smiley:

=Bogdan= ale masz zapewne w tym menu gdzieś opcję typu “rozwijanie okna” i włąsnie tej opcji nie mogę znaleźć w 7 :?

Jedyne co ma zbliżoną funkcjonalność w xp o którą ci chodzi jest tu…

PPM Mój komputer/Właściwości/Zaawansowane/Wydajność-Ustawienia/Efekty wizualne zaznaczyć "Stosuj animacje podczas minimalizowania i

maksymalizowania okien"

No to już mam zaznaczone.