Ruchomy opis w gadu gadu

Przeczytałem na jednym z for, że ktoś widział jak jego koledzy mają ruchome opisy na gadu gadu.

Sam nie wiedział jak to się robi i też poszukiwał rozwiązania.

Zwracam się więc z tym pytaniem do was, może wy wiecie jak to zrobić? Bo przyznam, że bardzo mnie to zainteresowało.

Pozdrawiam.

kidzio

PS Szukałem w googl’ach ale raczej nic nie znalazłem…

Pierwszy raz się spotykam z ruchomymi opisami GG, rozumie zmieniające się co chwilę opisy statusu, ale o ruchomych pierwsze słyszę.

Powiem ci ja sobie kiedys (z pol roku temu) zrobiłem sam cos takiego, ale to opiera się właśnie na bardzo szybkiej zmianie statusow.

Ale ja mam linuxa więc trudno to pewno by przeniesc na windowsa, ale zrobilem sobie programik ktory pobiera opis od uzytkownika i tak operuje spacjami itd ze np. tekst lata w lewo i w prawo, albo dostawia po kolei litery i znowu je kasuje.

Daje to wrażenie płynności, bo programik jest w stanie w zmianic status nawet kilka razy na sekunde (to jak szybko moze to zrobic zalezy glownie od neta, i serwera gg jaki ma ping)

Nie ma czegoś takiego. Może chodziło o pionowy opis :wink:

odpowiednio zmieniane dają wrażenie ruchomych.

Moim zdaniem to beznadziejny i denerwujący pomysł bo wszystkim będą wciąż wyskakiwały powiadomienia o zmianie twojego statusu (opisu) i ktoś w końcu cię pojedzie lub zbanuje.

No ale jeśli chcesz zainstaluj wtyczkę pokazującą tytuł odtwarzanego w Winampie utwóru i w playerze uaktywnij opcję “przewijaj tytuł w pasku…”

Robiłem tak poprzez AQQ.

Święte słowa… ja ludzi którzy bawią się zanadto opisami momentalnie wywalam z listy bo mi to przeszkadza.

Zgadzam się z kolegą. Jeśli ktoś ma włączone powiadomienia o zmianie statusu, to szlag go trafi gdy będziesz je bez przerwy zmieniał. Kiedys tak męczyłem znajomych zmieniając opis co 5 sekund z tekstem z piosenek Kata. (PowerGG miało kiedyś taką opcję, nie wiem jak jest teraz).

nie da sie tak zrobić

Da się da, potrzebny program który automatycznie zmienia statusy po kolei z listy, i można osiągnąć od prostego scroll do animowanych obrazków (przy użyciu pionowych statusów) - ale robiąc coś takiego ostro narażamy się znajomym :slight_smile:

jest funkcja “nie powiadamiaj o zmianie statusu” czy jakoś tak…

A przepraszam to ja mam zmieniać ustawienia sobie, bo ktoś zmienia opis co chwile? Niech tamta osoba się dostosuje, a jak nie to wywalam z listy…

ahahha… da sie tak zrobić… konkretnie nie mam tego programu ale zobaczcie na ton filmik… http://pl.youtube.com/watch?v=0SN5LPIZ9F8

A dokładnie zobaczcie go od 1minuty 26 sekundy… pokazane jest wszystko a w opisie masz nazwe programu :wink:

prosze tu macie ten super bajer program http://rs112.rapidshare.com/files/53436 … orV2.0.rar

jest tki program, podaje linka

http://rapidshare.com/files/72420908/Setup_GGAnimator.exe

ja podałem nowszy :!: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: