RunDLL i błąd z gry

Witam, z góry przepraszam jeżeli się pomyliłem z głównym zagadnieniem jaki jest programowanie. Przejdę do rzeczy jestem bardzo zielony w sprawie programowych i w ogóle, od dłuższego czasu pojawia mi się 3 razy taki komunikat ( link żeby zobaczyć ==== http://scr.hu/4maq/yd3ma  === ). A drugi błąd jest przy nowej grze fifa 16 którą zainstalowałem i wyskakuje mi taki błąd (   http://scr.hu/4maq/4um64    ). Wydaje mi się że oba błędy są powiązane ze sobą ale mogę się mylić. Bardzo proszę o pomoc i wyrozumiałość  :slight_smile:

   

 

Oba błędy są trochę powiązane. Pierwszy oznacza, że aplikacja nie mogła załadować modułu dynamicznie, a drugi, iż system nie mógł rozpocząć aplikacji, gdyż brakowało modułu.

 

Polecam zgłosić się do obsługi technicznej/supportu producenta gry.

 

 

Błąd RunDLL pojawia mi się już od 3 miesięcy jeszcze od tego momentu kiedy miałem Windowsa 8.1 a teraz mam Windowsa 10. Można go się jakoś pozbyć ?

Pierwszy błąd leci w programie Twojego autorstwa? Jeśli nie, to w złym dziale piszesz… Spróbuj http://forum.dobreprogramy.pl/bezpiecze%C5%84stwo-f15/ lub http://forum.dobreprogramy.pl/problemy-z-oprogramowaniem-f3/

okey spróbuje tam 

Zamiast tworzyć niezliczone ilości tematów wystarczy wątek zgłosić i poprosić o przeniesienie.