RUNDLL nie można znaleźć określonego modułu

Piszę w imieniu koleżanki, bo jej system stracił łączność z netem i w dodatku strasznie wolno chodzi. A wszystko zaczęło się od zainstalowania triala Kaspersky AntiHacker. Zakomunikował, ze wykrył adware Newdotnet i zapytał czy usunąć. Koleżanka oczywiście kliknęła, że tak. Potem zaczęły się dziać jakieś dziwne rzeczy. Ogólnie straciła kontrolę nad systemem. Odinstalowała w końcu to Kaspersky AntiHacker, ale nie ma netu i pokazują jej się monity:

" Symantec Email Proxy can not scan your e-mail messages because your network is not properly configured"

oraz:

" RUNDLL

Wystąpił błąd podczas ładowania C:\ProgramFiles\Newdotnet~1\Newdotnet~2.dll

Nie można znaleźć określonego modułu"

czyli wygląda na to, ze usunęła sobie tym antyhakerem jakiś plik systemowy. Jak temu zaradzić? Przywracanie systemu ma cały czas wyłączone, więc nie ma punktów nawrotu.

Bardzo będę wdzięczna za pomoc:) Dziękuje…Wszystkim którzy przeczytali mój post:)

Odnlalazł on spyware NewDotNet, niestety jego złe usunięcie powoduje uszkodzenie internetu, lub całkowity brak.

Jedynym rozwiązniem jest format.

A Anti-Hacker nie jest niczemu winny, ale tak się konczą zabawy z tym syfem.

P.S Miałem to samo kiedys, za zadne skarby nie mogłem przywrócic internetu, pomógl tylko format :frowning: