Rundll32 - komunikat przy zamykaniu kompa

Witam mam problem od paru tygodni z kompem najpierw miałam reklamy wyskakujące przy włączaniu Explorera a potem gdy wyłączam kompa pojawił mi się komunikat “Kończenie pracy rundll32” i narazie poradziłam sobie jakoś z reklamami "chyba " bo narazie nie wyskakują (skanowałam kompa np odkurzaczem i avastem i wyrzucał mi zbędne pliki więc może już reklamiarza się pozbyłam) ale rundll32 dalej wyskakuje a boje się znów namieszać bo nie znam akurat za dobrze tego problemu z rundll32 i proszę o pomoc! !!

Zeskanowałam kompa programem “hijackthis” i o to co mi wyszło : LOG - http://wklej.org/id/5f98ace812

Również jak zamykam Winampa to wyskakuje mi okienko /DDE Server Window: winamp.ex. - Błąd aplikacji/ Instrukcja spod “0x621882f8” odwołuje się do pamięci pod adresem “0x057a21a0”. Pamięć nie może być “read”. Kliknij przycisk OK, aby przerwać działanie aplikacji/ I wtedy nic innego jak tylko wcisnąć OK i nic się nie dzieje więcej i tak samo często mi się coś zawieszał komp i przeważnie TLEN mi się wyłączał samoistnie i musiałam go od nowa włączać nie wiem czy TLEN nie chce współpracować razem z innymi programami czy też mam coś w kompie nie tak…???

Użj najpierw automatu - daj log z ComboFix

Wyskakuje mi okno - DISCLAMER OF WARRANTY ON SOFTWARE - Wciskam TAK a następniem drugie mi wyskakuje i jest napisane :

"Roughly 1/100 machines failed to make it through the disinfection process!! Are you sure you want to do this? " I tu się zatrzymałam…??? Mam potwierdzić?

Zobacz szczegółowy opis - http://www.searchengines.pl/Narzedzia-D … 86306.html

Tu na forum czytałam że wystarczy uruchomić ComboFix i zaraz zaczyna skanować a w tym podanym linku przeczytałam że przez ten program mogę w ogóle nie uruchomić kompa a mam za dużo CENNYCH danych na kompie i nie mogę pozwolić sobie na ich utratę i teraz boje się w ogóle cokolwiek robić. Czy nie ma jakiś innych mniej niebepiecznych sposobów na mój problem by się dowiedzieć co dolega komputerkowi…??? :frowning:

Daj log z Deckard’s System Scanner

Daj log z Deckard’s System Scanner