Ruskie atakują

Witam kiedyś mówiłem ze ktoś dzownił i wysyłał do mnie smski był to Ruski a teraz znowu jakiś numer dzwoni i pisze np

jego numer to +79106428269 napisał mi takiego smsa

Oleg ona uge gotova k

prodage? i co to znaczy o co im chodzi z kad mają mój numer telefonu.

Kurcze koleś do mnie wydzwania i jakies ala alo a ja ja polisch da da

a teraz dzwonił ale nie pisało jak w polsce np numer zastrzeżony tylko wyswietla połonczenie kurcze o co chodzi co robic

Ty, może to Ruska mafia :smiley:

może zgłoś problem do swojego operatora

to żaden problem poprostu ktoś sobie jaja robi piszesz kierunkowy prefiks operatora i przypadkowe 6 cyfr i masz czyjś numer

to też możliwe

To całkiem możliwe :!:

nie zapłaciłeś za ochrone i podatku od podatku to się upominają

Albo nie daj boże…jeszcze coś gorszego :o

nie rozumiem on smsy do mnie tez pisze co jak sie robi wyjasnij jak to robi zeby miec inny numer

UWAGA:

Lepiej nie odbieraj tych (nieznanych - zwłaszcza zagranicznych) połączeń - ktoś może próbować je przekierować (tzw. dialer) !!

A jeśli odbierzesz i usłyszysz przerywany sygnał (taki jak po wybraniu numeru gdy do kogoś dzwonisz lub inny) to od razu się rozłącz (nie czekaj na połączenie) !!

Jeśli ktoś do Ciebie zadzwoni i przedstawi się za operatora sieci telefonii komórkowej w której masz swój numer i poprosi abyś w ramach testu sieci wcisnął na klawiaturze swojego telefonu jakiś numer np. 9 itp. - od razu się rozłącz !!

Zgłoś ten problem jak najszybciej operatorowi swojej sieci !!

Nie daj się naciąć - szkoda kasy, za to się słono płaci !!

mam siec w heyah to nie wiem ktos dzoni wtedy miał inny numer ale jak miec inny numer jak wyzej kolega wspomniał dzieki za rady

P.Piotrek ma racje, kiedys czytalem w gazecie ze jacys kolesie dzwonili na stacjonarny i wtedy jak nacisnąłes jakis klawisz to połączenie zostawało przekierowane na Wyspy Owcze, minuta kolo 9 zł. Wiec lepiej olac te numery i nie odbierac :smiley:

I przychodził rachunek po kilka lub nawet kilkanaście tys. złotych. Mam to jeszcze w gazecie. :smiley:

Chyba że sie ma tel na karte to wtedy pół biedy

Uuu… handel kobietami… :rotfl2:

To znaczy: “Oleg, czy ona jest już gotowa do sprzedaży?” :smiley:

M89 mial na mysli to ze przypadkowo wstukuje sie jakis numer na chybil trafil a nie ze sie zmienia swoj numer :stuck_out_tongue:

Może chodzi o tostownice :lol:

Eeeeeeeeee, tam myślałem, że to mafia a to jacyś z burdelu :x :lol: Albo, ch andlaże ludźmi :x

a z numerem to jest tak piszesz kierunkowy np do polski +48 prefiks operatora np plus gsm 609 i dowolne 6 cyfr dopisujesz czyli +48 609 XXX XXX i masz numer (sam się tak bawiłem)