Ruter Netgear DGN1000- dioda Lan świeci się na czerwono

Witam

posiadam ruter Netgear DGN1000 i mam takie pytanie mianowicie mam do niego podłączone dwa komputery stacjonarne i jak obydwa pecety mam wyłączone to diody przy porcie LAN świecą się , tylko z tym że w przypadku 1 PC dioda świeci się na czerwono a w 2 PC na zielono.

Zamiana kabla czy podłączenie do innego portu LAN nie zmienia tego stanu, I teraz się zastanawiam co może być tego przyczyną i jak można to naprawić aby też dioda świeciła na zielono. Po prostu chciałbym się dowiedzieć bo to mnie irytuje, a nie mam problemów z internetem jak włączę 1PC ruter sygnalizuje że wszystko jest poprawne (diody na zielono).

za odpowiedz z góry dziękuje.

Po wyłączeniu komputera dioda Lan świeci się na czerwono

W menadżerze urządzeń wejdź w kartę sieciową, właściwości, konfiguruj i prawdopodobnie szybkość zamykania łącza jest ustawiona na niską wartość po tym jak wyłączysz komputer.

a mógłbyś mi podać jak mniej więcej nazywa się ta opcja odpowiedzialna za szybkość zamykania łącza bo jej nie widzę.

http://pokazywarka.pl/rlay14-2/

dzięki

tylko nie mogę nadal znaleźć tych opcji bo mam windowsa XP

disign , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif