Ruter Wi-fi, do zastosowań domowych

Witam. Od niedawna posiadam dwa komputery w domu. Jak do tej pory aby mieć internet na notebooku łącze go przez skrętkę z PC który udostępnia mi internet. Chciał bym kupić ruter bezprzewodowy, z wbudowanym modemem ADSL (Multimo). Proszę o pomoc w wyborze sprzętu.

Znalazłem coś takiego > Link1

Link2

nie wiem czemu ludzie uwzieli sie na D-Linki … :expressionless:

ja używam Linksys WAG200G i jestem z niego bardzo zadowolony… w porównaniu z poprzednim SMC jest o niebo lepszy… co do D-Linków to podobnie jak SMC strasznie sie grzał… moj Linksys przetestowałem i po 32 godzinach pracy był lekko ciepły! !!

no ale wiem ze poprzez przegrzewanie zdegradowały sie parametry tego routera (SMC gubił mi połączenie z neo co raz). Przy D-Linku miałem co jakiś czas zerwania WiFi…

nie wiem jak nowe modele D-Linkaale staremiły potężne problemy z odprowadzaniem ciepła :\

wybór należy do Ciebie… różnica cenowa niewielka… :slight_smile:

PZDR

mrbungle , dzięki, patrzałem na d-linka bo mam w PC kartę sieciową tej firmy. Nawet z\w komentarzach na komputronik.pl Linksys wypada lepiej. Chyba zdecyduję się na niego.

i chyba warto :wink:

A może us robotics 9108 ??

Ja mam multimo 1M dzielone na 2 i od miesiąca z router ani razu się nie zawiesił, doskonałe qos, odłączana antena.

tylko jest dość drogi (około 350 zł)

ow_ad** ow_ad**, to fakt cena trochę duża. Chciał bym kupić ruter jak najszybciej, bo chodzenie z kablem po domu nie za bardzo mi się uśmiecha.Więc najprawdopodobniej kupię Linksys’a WAG200G, bo jest w zasięgu moich możliwości finansowych, oraz internauci dobrze się o nim wypowiadają. Dziękuje za pomoc, pozdrawiam. Jacek