Rutynowa kontrola PC-ta

(Mich050494) #1

Witam serdecznie, bardzo proszę o sprawdzenie loga z programu OTL czy przypadkiem nie zakamuflował się w moim PC-cie jakiś “syf” (lub mówiąc ściślej wirus, nieprawidłowe wpisy w rejestrze itd.). Mam antywirusa NIS 2010 a także używam (co jakiś czas oczywiście) programu MBAM, system skanuję również programem CCleaner w poszukiwaniu nieprawidłowych wpisów. Nic nie wykrywają, a także na razie nic nie wskazuje żeby coś się ukryło ( chyba, że może jako problem mogę oznaczyć zawieszającą się przeglądarkę Mozillę Firefox przy jej pierwszym uruchamianiu - ale to jest chyba wina słabego procka itd. oraz od czasu system mi się zrestartuje, a także dzisiaj miałem taki błąd: "Wystąpił błąd podczas ładowania bthprops.cpl Nieprawidłowy dostęp do komórki pamięci") ale jak to mówią “przezorny zawsze ubezpieczony”. Tak więc jeszcze raz proszę o sprawdzenie loga.

Pozdrawiam,

max541

Log: OTL.Txt ; Extras.Txt

Przepraszam, że wrzuciłem na swój hosting ale na wklej.org coś się nie chciało wkleić.

PS. Bardzo proszę również Moderatorów o nie wyciąganie zbyt daleko idących konsekwencji które mogą zostać spowodowane przez np.: “nieprawidłowo zatytułowany temat” itp. Dziękuję.

Proszę również zważyć na to, że nie proszę o sprawdzanie logów zbyt często tylko co jakiś czas (np. ostatnio taka prośba była napisana rok temu).

(jessica) #2

W logach nie widać żadnej infekcji.

Kosmetyka:

Uruchom OTL i w oknie Własne opcje skanowania/Script wklej to:

Kliknij w Wykonaj Script.

jessi

(Mich050494) #3

Dziękuję bardzo za sprawdzenie logów i porady (zrobiłem to co napisałaś).

Pozdrawiam,

max541