Rutynowe sprawdzenie loga, czy wszystko gra. :)

Witam,

Jako, iż po ostatnim formacie jestem niezwykle uczulony, na to, czy mój komputer jest zainfekowany w jakieś badziewia, chciałbym się dowiedzieć czy teraz u mnie wszystko gra… :slight_smile:

Log z HijackThis:

KLIK

Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam. :slight_smile:

Log wygląda na czysty.

Kosmetyka:

>>Hijack>>scan(Do a system scan only)>>zaznacz>> Fix checked.

=========================================

K.

Usunąłem to, mam nadzieję, że teraz wszystko jest na cycuś glancuś. :stuck_out_tongue:

Kliknijta, żeby zobaczyć

:smiley:

Podaj log z Combofix

No to łapcie log z ComboFix:

Łapta i nie puśćta xD

Oczywiście wiejskie teksty pisze specjalnie. :stuck_out_tongue:

Teraz już wiem, jak się robi logi z ComboFix… xD Poprzednim razem kiedy miałem niestety formata, takie coś do skanowania w ogóle nie wyskakiwało. Więcej na ten dawny temat wie huber2t.

W logu nic nie widzę

usuń ręcznie folder C: \Qoobox , usuń instalkę Combofix z dysku.

Przeczyść komputer Ccleanerem

Wykonaj optymalizację autostartu

Wyłącz i włącz przywracanie systemu na wszystkich dyskach. Instrukcja

Przeskanuj obszar całego komputera http://www.kaspersky.pl/virusscanner.html (uruchom przez IE) Daj raport z niego na forum

lub

Dr.WEB CureIt!

Nie dawno skanowałem Kasperskim, poprzez IE i nic mi nie wykrył, skanowałem chyba wczoraj, więc teraz chyba nie ma sensu. :stuck_out_tongue:

Dr.WEB CureIt! nie pobieram, nie chcę, aby zakłócał pracę NOD’a32, bo gdy go instalowałem wyraźnie było napisane, że gdy NOD jest zainstalowany na kompie, nie może być oprócz niego innego antywirusa, więc będę przestrzegał jego przykazań, gdyż jak dla mnie jest najlepszym antywirusem.

Dzięki panowie za fachową pomoc. :slight_smile: