Rywal Wisły Kraków w LM

Jutro losowanie 3 rundy eliminacji Ligi Mistrzów.

Jak myślicie na kogo trafi Wisła Kraków? :smiley:

Na kogo by nie trafiła i tak przegra 8)

http://sport.onet.pl/1139842,wiadomosci.html

Wisla napewno nie przegra badzmy dobrej mysli ale sadze ze wylosuja zle jakis zespol z wyszej polki Anderlecht albo Liverpool :?

Manchester United. :stuck_out_tongue:

Ciekawe jakim cudem jak wisla gra od 3 rundy i bedzie i koszyku razem z najlepszymi zespolami to do niej bede dolosowywane zespoly ktore przejda z 2 rundy :smiley: :smiley:

DziaDu chyba nie bardzo :PPP

DUCH

ooooppppppssssss to moze byc cziezko :frowning: :frowning:

Jak by nie było miejmy nadzieję że dadzą sobe radę :slight_smile:

Miejmy nadzieje że dadzą rade i ze trafią na jak najgorszą duzyne,ale po ostatnich wzmocnieniach i osłabieniach to nie jestem juz takoej dobrej myśli :slight_smile:

moja kochana Wisełka trafi na Panathinaikos i wejdzie do LM !!

to jest wg ciebie zespół z wysokiej półki? :? no sory ale się mylisz :roll: :shock:

wisła jest w koszyku razem z najlepszymi zespołami (o tym decydował współczynik meczy które wisła grała przez ostanie lata na arenie międzynarodowej) ale nie jest rostawiona więc nie trafi na te potencjalnie słabsze zespoły lecz może na takie jak inter, man_u, real madryt

jutro a właściwie dziś rano odbędzie się losowanie w nyonie. sądze że wisła natrafi na man_u

p.s zrób może ankiete :slight_smile:

może ten kto wygra tj zgadnie z kim wisła się zmierzy to dostanie jakąs nagrode od dyrekcji. jak Lazikar chciał dać modka na tydzień za zgadywanke to może i za tą da :stuck_out_tongue: hehe :slight_smile:

pewno trafi na jakis malo znany zespół , i dostanie w ciry :stuck_out_tongue: pozatym żurawia juz nima, wiec sypać sie bramki nie beda :smiley:

może i nie jest to zespół z nawyżej półki, ale nie przeszkadzało to Wiśle już raz z nim przegrać

brak Żurawia może nie być taki zły, bo Celtikowi jakoś nie chce pomagać, co z powodowało, że

czyli czeka nas los Celtiku ?? :smiley: :stuck_out_tongue:

Ja uważam, że trafi na średniaka, np. Panathinaikos FC, Villarreal CF, bądź Lokomotiv i będzie ciekawie :smiley: :lol:

wisła teraz jest cienka widzieliscie puchar polski jak zagłębie ja rozwalało

Trafi na Manu i dostaniemy 8:0:D

No i trafiliśmy na Panathinaikos :smiley:

Panathinaikos Ateny moim zdaniem jest nie do przejścia.Przynajmniej nie z tą Wisłą(żebym się mylił) Losowanie było pokazane na http://www.uefa.com

Rafi, to co mieliśmy trafić na manU, czy na Inter. Ja się tam ciesze, poczekamy, zobaczymy :slight_smile: