Rywal Wisły Kraków w LM

nie ma szans że w tym roku zobaczy Wisłe w fazie grupowej LM

:hahaha: znów nie będziemy mieć polskiej drużyny w lidze mistrzów :hahaha:

ja myślę, że szansa jest i to wielka :!:

Koniczynki to już nie to samo co kilka lat temu, Wisła ma ogromną szansę na awans, jeszcze większą niż przed rokiem (Anderlecht) :!:

ale czy szanse wykorzystają to już zupełnie inna bajka :lol:

Byłem na pierwszym meczu Wisły w Łęcznej.I było widać że Górnik był o klase lepszy od Wisły tyle tylko że głupi zawsze ma szczęście(czytaj: nieprawidłowo podyktowany rzut rożny po którym padła bramka dla Krakusów) :-x

:o Ej no chłopaki poczekajcie z osądami na końcowy wynik, ja wierze w naszą Wisełkę :slight_smile: niech ktoś mnie poprze

Duch poprawka Wisła grała z Anderlechtem przed dwoma laty, a w tamtym roku trafiła na tych baranów “galaktikos” :smiley: :smiley:

ja teraz licze na UEFA a dokładniej na występy Groclinu i Legi :twisted:

Cieszę się, żę Wisłą trafiła na Panathinaikos…bo oni są do ogrania nawet przez Wisłę (przypomnę, że odszedł ich najlepszy napastnik Konstantinou do Olympiakosu)Tak więc uważam, że Wisła choć słaba- jest w stanie awansować do fazy grupowej LM.

Ludzie :o nie mówie, że awansujemy, ale szansa jest i trzeba ją wykorzystać.

Jazda!Jazda!Jazda!Biała Gwiazda! !!

przypomne wam że wisła nie mogła sobie poradzić z Valerangą Oslo (drużyną która wtedy w lidze norwewskiej grała o utrzymanie się w lidze i ledwo bo na boisku halowym wygrała z amatorami 2:1 :hahaha:) i nie dała rady poteżnej drużynie jaką jest Dynamo Tbilisi :hahaha: Dynamo Tbilisi nawet drużyna z Omanu by pokonała :hahaha:

Panathinaikos nie jest wcale taki trudny, ze Wisla od razu jest skazana na porazke! moim zdaniem Engel poradzi sobie!Wogole gdyby ode mnie zalezalo to bym wrocil do Kasperczaka i tyle!szanuje tego czlowieka za to co zrobil!pozdro

3 lata temu wisła by wygrała ale nie teraz! Cień nadziejy w dyskoboli że wygra puchar uefa :stuck_out_tongue:

Gregor10, a czy Ty wiesz, że jak się lekceważy przeciwnika, to się przegrywa. Przykład? Liverpool-Milan (finał ostatniej edycji LM).

nie ma żurawia cińżko bedzie

pamietajcie - nie mozna byc Milanem!Druzyna z Grecji na pewno taka nie bedzie! moim zdaniem podejdzie z respektem do Bialej Gwiazdy! mecz bedzie ciezki!typuje remis na wyjezdzie i 1 bramkowe zwyciestwo u siebie lub w karnych!Nie ma Zurawia ale jest Frankowski! !!

:oops: fakt, mój błąd :slight_smile:

ale i tak myślę, że mamy dużą szansę na awans :!:

O godzinnie 14.00 jest lesowanie do pucharu uefa na http://www.uefa.com

Złączono Posta : 29.07.2005 (Pią) 14:19

Legia wylosowała Zurich

Wisła Płock wylosowała Grasshoppers

a Groclin Banska Bystrica

Mam nadzieje ze wisal sobie poradzi , bedzie to zapewne wyrownana rywalizacja

oczywiście że chciałbym żeby wreszcie jakiś polski zespół reprezentował się w LM ale jestem sceptycznie nastwiony po tych porażkach które wyżej wymieniłem. bo jak można z takimi drużynami przegrać :x mi było wstyd za polską piłkę podczas przegranych meczy z valerangą i dynamem a wam :oops:

przepowiadam szybka kleske pozostalych druzyn, pierwsza odpadnie LEGIA! !!

Mnie również, ale chyba najbardziej powinni się wstydzić sami wiślacy

Święte słowa

co do tych par, to nie jest najgorzej. Trzymam kciuki za wszystkich :wink: