S.o.s.! włamywacz

witam. Od dwóch dni atakuje mnie meilami jakiś człowiek i grozi rozwaleniem kompa od środka. Pisze m.inn. "Poza tym, ja Cię TYLKO ostrzegłem, żebyś nie myślał sobie, że siedząc

po drugiej stronie kabla jesteś bezpieczny.Takie rzeczy załatwia się kafe lub siedząc za tzw NAT’em. Poza tym, nawet gdybym robił to z domu, to mam neostradę. Wali mnie co się teraz będzie dzialo ; po 20 minutach masz na karku

kilku kolesi z jego kanału na IRC’u. "

Mój komputer chroni Panda Platinum. Czy to wystarczy? Zablokowałam też jego adres @, ale przecież może pisać z innego. Jak można się uchronić przed działaniami takich ludzi? Może się w ogóle nie przejmować? Przepraszam jednocześnie moderatorów i wszystkich, którym temat się wydaje niestosowny, ale nie wiem gdzie prosić o pomoc. Dodam, że jestem panią od biologii 8)

Zainstaluj Firewalla :!:

Najlepiej :

http://www.dobreprogramy.com/index.php?dz=2&id=611&t=55

a ten z pandy i z sp2 nie sa wystarczające?

Witam,

Ja bym potraktował takie coś z uśmiechem. Człowiek sobie robi przysłowiowe “jaja” i musi być jakiś niedorobiony.

Zainstaluj sobie firewalla i nie czytaj e-mailii od nieznanych osób.

Nie otwieraj załączników o nieznnaym pochodzeniu.

Jak ja miło wspominam moją nauczycielke biologi… Oj tak :lol:

A więc koniecznie firewall, co napisal shark. Panda powinna wystarczyć.

Jeśli chodzi o maile, to gosciu raczej jest nieszkodliwy. Tylko amatorzy bawią sie w pogróżki mailami.

dzieki. :slight_smile:

:shock: :shock:

To było delikatne określenie.

Jak Cię zszokowałem to może inaczej: “ah co to za zły człowiek”

czesc moze z innej pulki ale mam pyanie:

czy jest do tego programu polska nakladka

Program jest po polsku.

i jeszcze jedno: o co mu chodzilo z tym IRCem, bo w tej materii jestem już kompletnie zielona i niedorobiona:)

IRC to coś w rodzaju chata, rozmowy na żywo. Jak na GG Tlenie czy innym komunikatorze, tylko że więcej osób sie udziela :wink:

OT :arrow: KOSZ

Było ich więcej - poleciały też.

Pewnie Pani jakiemuś uczniowi wpisała pałę :stuck_out_tongue:

:arrow: http://www.dobreprogramy.com/index.php?dz=2&id=558&t=55