S.T.A.L.K.E.R -Brak textur itp :/

Włanie zainstalowałem sobie S.T.A.L.K.E.Ra i właczam pojawiaja sie reklamy , gdy sie koncza robi sie czarny ekran muza leci w tle i nic nie moge zrobic Stery mam downo nie aktualizowane do grafy. O co chodzi … ??

POMOCY !!

Złączono Posta : 29.03.2007 (Czw) 16:26

Nie jest jeszscze az tak zle włanie pojawił sie kursor i jak wcisne ~ to wyskakuje mi okno commands ( czy jakos tak ) i cos tam w nim pisze…

a moze intro gry jest w ajkims kodeku którego nie asz, ja tak miałem kiedyś z pro evolution soccer 5 bodajże, zainstalowałem klite mega codec pac i poszło

Chodzi mi o to ze nie mam menu gry… kilka razy wcisłem enter i zaczeło mi ładowac gre :o po około 6 min załadowało grafa była tragiczna … jakos wyszedłem z bunkru i znikły mi textury jak spojrzałem w gore pojawiło sie niebo a w dól ziemia i na wprost znikły textury :confused:

Karta dosyć słaba. Mało ramu. Zainwestuj w nowy sprzęt :stuck_out_tongue:

Pościagaj kodeki, sterowniki i może pójdzie.

zaaktualizuj sterowniki i wgraj nowy bios do karty graficznej. Na pewno pomoże.

Na fx5200 napewno ci nie pójdzie, gdyż ta karta ma zerową wydajność w grach z shader 2.0. Zresztą jak wszystkie fxy.

Zbieram na nowa karte graf , plyte gl wymienilem bo po burzach spalila mi sie :confused:

el polaco z kad mam wziasc nowego / zaktualizowac biosa ??

Złączono Posta : 29.03.2007 (Czw) 18:49

og_loc1 o co Ci chodzi z tym fx5200 ;o ?? ja mam 9200 se

Na tej konfiguracji nie pograsz w STALKER’a.

na stronce z min wymaganiami moj komp powinien spelnaic min wymagania a nie spelnia :confused:

BIOS jest na stronie producenta karty graficznej. Jezeli masz kartę np. GIgabyte tak jak ja to zainstaluj programik Gigabyte Utilities. On sam ściagnie ci i zaaktualizuje BIOS .

S.T.A.L.K.E.R. WCALE NIE MA TAKICH KOSMICZNYCH WYMAGAŃ !

Mam ASUSA ale nie paimetam jakiego :confused: do niego jaki sciagnac program ??

NAjpierw sprawdzasz dokłądnie jaką masz kartę graficzną. Wchodzisz na tą stronę.

http://pl.asus.com/products1.aspx?l1=2

Wybierasz rodzaj kart. Później na następnej stronie wybierasz swój model. Na jeszcze następnej stronie klikasz Download i tam powinno wszytko być.

el polaco sory asus to moja stara płyta teraz mam asrocka K7NF2 a karte graf mam taka jak w podpisie czyli radeona 9200 se

Proszę zmienić temat postu na konkretny i popraw błędy,opcja zmień i popraw.JNJN

Filek ty nie masz asusa tylko Asrocka ! Naawet nie wiesz co masz. :?

super4634 przeciez sie poprawiłem :stuck_out_tongue:

Złączono Posta : 01.04.2007 (Nie) 13:25

el polaco z kad mam wziasc nowego biosa do asrocka ??

Spróbuj jeszcze z najnowszym patchem - http://stalker.pl/index.php?site=files&cat=3

Sasquatch wątpie że patch coś da ponieważ wina leży raczej w moim sprzęcie :oops:

Złączono Posta : 05.04.2007 (Czw) 13:58

teraz do S.T.A.L.K.E.R’a doszła kolejna gra biohazard 4 tylko sprawa wygląda inaczej :frowning: jest menu zaczyna sie intro gry … kończy sie i jest czarny ekran wciskam esc i wciskam W i S i słysze dzwieki poruszania sie po munu gł :confused:

ma ktos jakies propozycje ??