S.T.A.L.K.E.R. Build 1935 - ustawienia

Jak można zmienić ustawienia grafiki w tej darmowej gry? Gdy wciskam esc to zamiast wyświetlić menu to wychodzi z gry. W najgorszym wypadku jakie polecenia w konsoli wpisać aby zmienić ustawienia albo jaki plik wyedytować?

Z powodu dużego zapotrzebowania i nalegań fanów oto została udostępniona wersja STALKERA oznaczona symbolem build 1935, z 18 października 2004 roku. Jest to kompletny, w pełni grywalny program wyposażony w część elementów, które nie znalazły się w końcowej wersji gry. Czyli: zobaczycie zupełnie inny silnik fizyczny, kilka skasowanych poziomów i niejednego wcześniej niewidzianego przeciwnika. Do tego dochodzą: większość efektów specjalnych i, ma się rozumieć, możliwość korzystania z pojazdów porozrzucanych w świecie Zony.

Zainteresowani? Zanim ściągniecie paczkę, pamiętajcie, że jest to wersja nieukończona, pełna błędów, która może powodować zawieszanie się komputera i nie jest wspierana przez GSC. Ale czy prawdziwy Stalker boi się takich niewygód? Dla odważnych instrukcja:

  1. Grę pobierz z tego adresu (1,3 GB).

  2. Skasuj folder „savedgames”.

  3. Uruchom grę poprzez plik „run_alife_s.bat”.

  4. Dla lepszych wrażeń wizualnych pobierz i rozpakuj w głównym folderze te pliki.

  5. Na oficjalnym forum znajduje się FAQ poświęcony tej wersji.

  6. Miłej zabawy!

Dobra, ale jak już kopiowałeś treść newsa z jakiejś strony to mógłbyś chociaż te źródło podać.

to są gry-online.pl http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=45402 linka nie podałem bo kilkakrotnie zdarzyło się tu na forum że jak podałem linka do tego wortalu to przez kogoś(moderator?)został skasowany :?: Nie wiem czemu?może chodzi o reklamowanie :?: :!: Pozdrawiam :stuck_out_tongue: