S.T.A.L.K.E.R. Cień Czarnobyla - problem z grą sieciową

Witam. Otóż po połączeniu się z jakimkolwiek serwerem, podczas ładowania wywala mnie do menu i wyskakuje okienko: Nieprawidłowy CD-Key? Wpisuję CD-Key i dalej nie działa. O co kaman?

Na pewno dobrze? Może popełniasz jakąś literówkę? Mylisz małe “L” z dużym “i” itp (lI) ?

Pozdrawiam.

Na pewno wszystkie litery i cyfry są dobrze przepisane, nie ma takich znaków, które można by pomylić z innymi. Może wpisuję nie ten CD Key, bo wpisuję ten z końca instrukcji?

Właśnie ten. Chyba, że został już zarejestrowany lub zbanowany za piratów. Zainstalowałeś wszystkie patche?

http://stalker.filefront.com/files/Stalker/Shadow_of_Chernobyl/Official_Releases/Patches/;10544?start=0&limit=25&descriptions_in=0&summary_in=0&show_screenshot_in=0&sort=date&date_direction=asc#files

Nie posiadam osobiście tej gry, ale wydaje mi się że właśnie tam powinien się znajdować. Mam kilka gier i właśnie tam mam cd-key’e. Znalazłem taki obrazek na google, czy u Ciebie wygląda to podobnie?

Pozdrawiam.

Z tyłu instrukcji mam napisane: CD KEY i poniżej klucz. Już sobie odpuściłem grę, trudno.